DICE - Proszę, zaimplementujcie opcję ,,Wyłącz wszystkie niehistoryczne elementy mundurów''

Ka4cio21
63 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 89 Member
edytowano 28 marzec
Witam wszystkich! Apeluję do Was DICE! Zaimplementujcie opcję ,,Wyłącz wszystkie niehistoryczne elementy mundurów''

Jeżeli jawnie głosicie że gra jest osadzona w realiach 2WŚ, to proszę! dajcie nam taką możliwość, by każdy mógł sobie spokojnie poustawiać wszystko wg własnej woli!

Dziękuję! Pozdrawiam - Ka4cio21!

Post edited by Ka4cio21 on

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    Ludzie pokupowali różne skiny, żebyś je widział i im zazdrościł. 
  • OFFik
    219 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 227 Member
    Twoje życzenie może się spełnić ;) Mestre z YT donosi, że DICE pracuje nad takimi mundurami.

https://www.youtube.com/watch?v=1EK5KUD9eeE

Ja przyznam, że kiedyś parę skinów kupiłem, ale to dlatego że poprzednie mi się znudziły :D No cóż.. :D
  • LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    OFFik powiedział(a):
    Twoje życzenie może się spełnić ;) Mestre z YT donosi, że DICE pracuje nad takimi mundurami.

Ja przyznam, że kiedyś parę skinów kupiłem, ale to dlatego że poprzednie mi się znudziły :D No cóż.. :D
    Ale to kolorki mają pozmieniać w domyślnych mundurach, a nie same skiny za pieniążki. 
  • OFFik
    219 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 227 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    OFFik powiedział(a):

Ale to kolorki mają pozmieniać w domyślnych mundurach, a nie same skiny za pieniążki. 
    No tak, pewien kompromis. Ktoś chce biegać w "historycznym" to ma opcję. Natomiast nie może mieć wpływu na to co kto sobie dobierze :D Zresztą autor wątku odnośni może mylne wrażenie, że BF to realistyczny symulator pola walki.. no dla takich graczy są jednak inne tytuły - osadzone również w realiach II WŚ.
  • Ka4cio21
    63 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 89 Member
    Panowie, wiecie może jak można skontaktować się z dice? Te typy ciągle odpisują mi (Przez e-maila) że jak to oni są bardzo zapracowani i nie mogą odpisać...
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    Czego byście nie chcieli w tej grze to możecie zapomnieć. Przez najbliższe kilka tygodni nie będzie żadnej aktualizacji.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.