Problemy/bugi

11516171820

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    Ostatnio mam tak, że mogę wchodzić tylko na serwery, na których jest miejsce. Nie mogę być w kolejce na pełen serwer, bo przy próbie dołączenia pojawia się "Nie udało się dołączyć do sesji". Musze szukać serwerów, na których jest 63, 62 itd. graczy. 
  • OFFik
    219 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 227 Member
    edytowano 7 marzec
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Ostatnio mam tak, że mogę wchodzić tylko na serwery, na których jest miejsce. Nie mogę być w kolejce na pełen serwer, bo przy próbie dołączenia pojawia się "Nie udało się dołączyć do sesji". Musze szukać serwerów, na których jest 63, 62 itd. graczy. 
    Też to mam. Albo nie mogę dołączyć do znajomych bo pokazuje, że nie ma takiego serwera. Za to jak gra mnie gdzieś dołączy to okazuje się, że to prawie pusty serwer lub liczba graczy jest nierówna (np. 20 vs 30 i tak już zostaje na dłużej :D). Ogólnie ten błąd to za długo już trwa i dziwne, że nic z tym nie zrobili. 

Nawet jak znajdę serwer 62/64 to nie mogę dołączyć, do pełnych też nie.
  • TerTroy
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 6 Member
    No co przecież to standard pacz i naprawione 1, zepsute 10.Po nowej paczce PC się restartuje .Sprawdziłem występuje tylko w BF 5 . Jak kiedyś wspomniałem ta gra i parę innych  od ea to :'( gu..... Ta firma się kończy.
  • OFFik
    219 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 227 Member
    TerTroy powiedział(a):
    No co przecież to standard pacz i naprawione 1, zepsute 10.Po nowej paczce PC się restartuje .Sprawdziłem występuje tylko w BF 5 . Jak kiedyś wspomniałem ta gra i parę innych  od ea to :'( gu..... Ta firma się kończy.
    Ani razu PC mi sie nie zrestartowal podczas gry w BF 5 :O
  • bigos_mw70
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 14 Member
    Ja też nigdy nie miałem restartu PC, ale po ostatnim upgrade ani razu nie widziałem statystyk po meczu i zaawansowane wyszukiwanie serwerów działa kulawo i gorzej.....
  • mAbronsius
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 26 Member
    edytowano 16 marzec
    Największym problemem tej gry są oszuści. Jest już ich tak dużo, że na prawdę odechciewa się grać.
    Jest poniedziałek, 16.03.2020 r., pierwsza dzisiaj moja gra i takie coś...
    Oczywiście zapewne Pan AA jest wybitnym graczem w BFV i to jeszcze przy pingu ponad 150, no nie?

Post edited by Rydzu2015 on
  • Zafaraz
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    mak toś takie problmy co raz częściej tak się robi.

• LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    Zafaraz powiedział(a):
    mak toś takie problmy co raz częściej tak się robi.

Moim zdaniem masz coś z RAMem nie tak. Nigdy w życiu nie widziałem, żeby ponad 14 GB było w użyciu i koło 5GB na karcie. Tutaj szukałbym problemu. Coś musi Ci się zapychać. 
  • aPager_pl
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    edytowano 10 czerwiec
    Nie wiem czy już o tym było, ale co to jest?
    Nic nie można z tym zrobić tylko mruga. Już dawno się na to napotykałem i teraz nie dawno znowu. Wiecie o co to chodzi?

• SylwesterSpalony
    270 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 289 Moderator
    edytowano 10 czerwiec
    @aPager_pl easter egg jak znajdziesz takie samo z zieloną lampką wtedy szpadel wskaże drogę , gdzie musisz się udać odkopać i otrzymasz coś zabawnego.
    https://www.youtube.com/watch?v=4rIE7faMwlU&feature=emb_title

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • aPager_pl
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    🤣 Dzięki. Będe szukał.
  • 19Romulus84
    49 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 52 Member
    Zauważyliście że jak jest ekran ładowania gry to jest on ciemny, czy panzerstom czy pogięta stal... czy każda jedna mapa to zdjęcie jak się ładuje gra jest ciemne, czarne na dole praktycznie... nie było tak. Druga sprawa że zmienili nazwy gier i pisze podbój taktyczny i podbój strategiczny i nie ma podboju drużynowego. Pal licho nazwy ale w ogóle nie można grać  w podbój drużynowy... po prostu zniknął ten tryb. Teraz sprawdzałem i nie ma żadnej gry a zawsze były. Znowu coś zepsuli.
  • LM_Wyrzysk
    19Romulus84 powiedział(a):
    Zauważyliście że jak jest ekran ładowania gry to jest on ciemny, czy panzerstom czy pogięta stal... czy każda jedna mapa to zdjęcie jak się ładuje gra jest ciemne, czarne na dole praktycznie... nie było tak. Druga sprawa że zmienili nazwy gier i pisze podbój taktyczny i podbój strategiczny i nie ma podboju drużynowego. Pal licho nazwy ale w ogóle nie można grać  w podbój drużynowy... po prostu zniknął ten tryb. Teraz sprawdzałem i nie ma żadnej gry a zawsze były. Znowu coś zepsuli.
    Tak ma być. Usunęli drużynówkę, to nie błąd. 
  • 19Romulus84
    49 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 52 Member
    Wyrzysk a wiesz może dlaczego lub czy wróci? Nie rozumiem tej decyzji, to był fajny tryb, dynamiczny i taktyczny... no ok, ostatnimi czasy był tam problem z balansem i było kilka bardzo dobrych drużyn z którymi nikt nie chciał grać bo byli za dobrzy, za bardzo z sobą zgrani i wszystkich równo kosili no ale to jeszcze nie powód żeby cały tryb usuwać. Głupie to o graczy im nie przysporzy na pewno.
  • VXBronsonXV
    262 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 293 Member
    19Romulus84 powiedział(a):
    Wyrzysk a wiesz może dlaczego lub czy wróci? Nie rozumiem tej decyzji, to był fajny tryb, dynamiczny i taktyczny... no ok, ostatnimi czasy był tam problem z balansem i było kilka bardzo dobrych drużyn z którymi nikt nie chciał grać bo byli za dobrzy, za bardzo z sobą zgrani i wszystkich równo kosili no ale to jeszcze nie powód żeby cały tryb usuwać. Głupie to o graczy im nie przysporzy na pewno.
    to jest tryb ograniczony czasowo tak jak tryb posterunek.pojawia sie na jakiś czas ale wraca.

• LM_Wyrzysk
    Wydaje mi się, że drużynówka do tej pory była zawsze. Zamiast tego dali MIX szturm, linie frontu i dominację. Po co ograniczają ilość trybów nie mam pojęcia. Słyszałem taką opinię, że gra w menu ma limit ilości trybów i dlatego. 
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    To nie opinia tylko fakt który potwierdził developera. Przy większej ilości trybów menu nie wyrabiało. Ale już niedługo zapowiedź BF "sześć"...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Chytrooki
    55 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 56 Member
    W czwartek się okaże. Stawiam na remaster bo dosyć o nim głośno ale wiadomo ze to tylko plotki :) 
  • xBRUNNERx
    47 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 47 Member
    Chytrooki powiedział(a):
    W czwartek się okaże. Stawiam na remaster bo dosyć o nim głośno ale wiadomo ze to tylko plotki :) 
    Remaster BF 3  w tym roku, w przyszlym BF 6. Chyba.
  • Chytrooki
    55 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 56 Member
    edytowano 17 czerwiec
    O pierwszej w nocy w piatek. 😛 Jak się rano wstanie będzie co ogladac. Bo już mam dosyć grania w CoDa. Oby przecieki były prawdziwe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.