Karabin ppanc. jak zdobyć/odblokować?

«13
supporters88
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
Jak w temacie.. orientuję się ktoś jak zdobyć karabin ppanc dla zwiadowcy?

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Możesz kupić.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • supporters88
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    no wlasnie nie umiem trafic na to..mógłbyś jakoś naprowadzić?:)

• supporters88
    Ok... znalazłem :D ale dzięki za zainteresowanie :) Pozdrawiam
  • LM_Wyrzysk
    602 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 610 Member
    Nie warto tym grać. Z Boysem i Panzebuchse leża tylko rakowcy.
  • Chytrooki
    56 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 57 Member
    Dlaczego niby nie warto? Czasami jak czytam twoje odpowiedzi na forum to zastanawiam się czy umiesz czytać z zrozumiem. Największym rakowcem to ty jesteś na tym forum.
  • supporters88
    Każdy gra tą klasą i taką bronią jaka mu najbardziej odpowiada
  • bigos_mw70
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 15 Member
    Arsenał jest spory więc każdy gra czym chce i faktycznie zauważyłem narzekanie na graczy z type2a, boys'em, zh29, z pompkami..... i nie wiem po co bo skoro są te pukawki dostępne to po co się spinać....nic już  w tej grze się nie zmieni.
  • LM_Wyrzysk
    602 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 610 Member
    edytowano June 2020
  • LM_Wyrzysk
    edytowano June 2020
  • LM_Wyrzysk
    edytowano June 2020
    Gry są po to, żeby grać, a nie leżeć. 

• xBRUNNERx
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    edytowano June 2020
     Ile razy juz to slyszalem. Grasz strzelba slyszysz "shotgun noob", grasz pistoletem maszynowym slyszysz "smg noob , no skill", grasz snajperka slyszysz "fucking camper noob", itd, itp.
    Rzygac sie chce nieraz. Radzilbym niektorym poluzowac troche majtki.
    Gram jak chce i czym chce i nie obrazam nikogo mimo ze gosc kampi cala gre w jednym miejscu, bo na takich sa sposoby. Dla uzupelnienia dodam , ze gram w BF 1, bo BF V  wylecial jakis czas temu z dysku. 
    A statystyki mam  w tej czesci ciala, gdzie slonce nie dochodzi.
  • LM_Wyrzysk
    Nie możesz wierzyć tym, którzy piszą na czacie "smg noob" - okłamują Cię. No chyba, że biegasz z A2, ale to już inna opowieść.
  • xBRUNNERx
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    LM_Wyrzysk powiedział(a):
    Nie możesz wierzyć tym, którzy piszą na czacie "smg noob" - okłamują Cię. No chyba, że biegasz z A2, ale to już inna opowieść.
    Nie  wiem  co  to  jest A 2 , bo nie gram w BF V.  Podejrzewam ze jakis  pistolet maszynowy.
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Wyrzysk wpadł w jakąś paranoję :) Tak się skupił na leżakach, snajperach, A2 itp. że wszędzie ich widzi. Wręcz identyczny objaw u osób w każdym widzącym czitera. Trochę mu się dziwię bo skoro wywołał statystki to z nich wynika, że nie wychodzi z BFV :) Był czas przywyknąć.
  • LM_Wyrzysk
    @xBRUNNERx skoro nie grasz, to o co dyskutujemy? 

@SkyZeWonsem od początku twierdziłem, że ta gra to rakowisko. Nic się nie zmieniło. Jeśli ludzie przestaliby się podcierać, to mógłbym się do tego przyzwyczaić, ale nie znaczy, że musiałbym to zaakceptować. 
  • xBRUNNERx
    LM_Wyrzysk

Jak tak bardzo przeszkadzaja Ci lezaki, raki i inne dziadostwo to po co grasz ?
    Po co co chwila o tym piszesz, nie graj Boysem, nie graj Panzebuchse, nie graj A2, nie graj tym , nie graj sramtym. Wychodzi na to ze jedyna sluszna bron jest ta, ktorej Ty uzywasz.
    Myslisz ,ze w BF 1, albo innym COD-zie nie ma tzw "Lezakow" czy jak ich nazywasz "Rakowcow" ?
  • LM_emzio
    110 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 114 Member
    LM_Wyrzysk napisał użytkownik: »
    @xBRUNNERx skoro nie grasz, to o co dyskutujemy? 

@SkyZeWonsem od początku twierdziłem, że ta gra to rakowisko. Nic się nie zmieniło. Jeśli ludzie przestaliby się podcierać, to mógłbym się do tego przyzwyczaić, ale nie znaczy, że musiałbym to zaakceptować. 

Zadziwia mnie tylko żarliwość tutejszych obrońców leżaków i shotgunów - to właśnie to w istocie jest gwoździem do trumny dla serii bf.
  • SkyZeWonsem
    O posiłki :) LM_Wyrzysk i jego "walki" z wiatrakami i tak nikt nie pobije. Ten wątek to najlepszy przykład. Zwykłe pytanie o zdobycie broni. Prosta odpowiedź. Koniec tematu. Ale nie. Wskakuje Don Kichot i zaczyna bezsensowną gadkę. Na koniec koleiny, który nie ogarnia BF-a. Dla przypomnienia. Taki rodzaj broni. Czasami się ginie od leżaka ale to prosty typ gracza. W większości przypadków leży cały czas w tym samym miejscu. Jak snajper. W podziemiach jest zatrzęsienie pomp. Taka mapa. Ponadto na tej jak i innych mapach gdzie walka toczy się w zwarciu często można spotkać graczy z bronią szybkostrzelną. Dodatkowo na niebie można zobaczyć samoloty a na ziemi czołgi przemieszczające się pomiędzy punktami naprawczymi. Taka garść darmowych porad.
  • xBRUNNERx
    LM_emzio

Wyjasnij uprzejmnie co zlego jest w uzywaniu takiej a nie innej broni. I jakiej broni moge uzywac ,a jakiej mi nie wolno i dlaczego.
    Najwieksza beke mam z takich komentarzy w czasie gry. Ale probuj dalej.
  • LM_emzio
    110 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 114 Member
    edytowano July 2020
    @ SkyZeWonsem
    Nie wiem niby na jakiej podstawie twierdzisz, że coś ogarniasz, a ja nie, poza oczywiście campieniem po kontach ze złotym shotgunem. Poziom humoru/ironii/powagi(?) reszty Twojej wypowiedzi jest taki, że sobie daruję odpowiedź.
    @ xBRUNNERx
    Oczywiście, że nie będę Ci pisał czym masz grać - napisałem o czymś innym. O tym, że taka postawa graczy jest gwoździem do trumny dla tej gry. Chodzi o to, że taki weteran z tego forum co to niby powinien grę ogarniać, grać dynamicznie i objective pisze tu że gra z shotgunem i czasem nawet na flagę sie zapędzi... Mowa przy tym o mapie Podziemie czyli mapie na której nie da sie radośnie i dynamicznie z tym shotgunem biegać tylko w normalnych warunkach mapa jest tak poblokowany, że tacy z shotgunami siedzą poukrywani po kątach. Rozumiem, że ktoś kto nie ogarnia gry umie fragować tylko nie grajac obj. a czając się z dala od celów, cierpliwie czekając aż coś w końcu wejdzie mu pod lufę. Tragedią jest gdy taki styl gry prezentują niby weterani serii i jeszcze się tym chełpią. O tym pisałem nie o tym czym masz grać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.