Szukam ziomków do wspólnego grania w BF5. Luźnego czy zorganizowanego na wynik (PS4) ;)

MateuszSnajperPL
postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
Szukam ziomków do wspólnego grania w BF5. Luźnego czy zorganizowanego na wynik (PS4) 

Komentarz

• Kolednik91
    90 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 92 Member
    Czesć,
    jeżeli jesteś zainteresowany luźną, po prostu luźną grą to możesz dodać moje dwa PSNy do znajomych:
    - Kolednik1991
    - Boski_Voski

Boski_Voski to profil na którym gram w BFa, a ten drugi służy mi do innych gierek. (Świetne wsparcie klienta EA, które nie pozwoliło mi odwiązać skradzionego origina od PSN)

Zwykle gramy wieczorem, są nas trzy osoby. Nie bawimy się w klany ani w "poważne" plutony bo już przez kilka przeszliśmy. 
  • dmnkk1983
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 6 Member
    Dmnkk1983 na ps 4 zapraszajcie do znajomych chętnie pogram
  • LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
    Ale tak szczerze bez złośliwości. Po co grać w FPSy na konsoli?
  • Rydzu2015
    802 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 835 Moderator
    W takim samym celu jak na PC
  • LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
    A nie jest to trochę tak, jak granie w Fifę na klawiaturze? Niby można, ale po co?
  • 19Romulus84
    58 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 61 Member
    edytowano listopad 2020
    Też nie rozumiem jak można na padzie i konsoli grać w FPS'y, no ale wiem że ludzie grają i to niektórzy bardzo dobrze. Pewnie znacie gościa, ale jak nie to tak się nazywa jego kanał na YT, PinGuiNPL. Wprawdzie gość gra w CoD'a ale jest w 0,3% najlepszych graczy i gra padem pod PC. Na 1000 graczy on jest w trójce najlepszych.
  • Rydzu2015
    802 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 835 Moderator
    Ja nie rozumiem jak można grać na K+M😉
  • LM_Wyrzysk
    Na myszce można się obrócić o 180 st.
  • Rydzu2015
    Na padzie też i co to ma oznaczać?
  • LM_Wyrzysk
    Jeśli kolega opanował już tę sekretna sztukę odwracania się na padzie, to kolega jest w max. 1% najlepszych graczy konsolowych. Sporo oglądam gameplayów z konsol (maxiq, brokenmchine, aka-art itp) i 99% ludków nie potrafi odwrócić się na padzie, kiedy ktoś strzela im w plecy ... Stąd wzięło się zasadnicze pytanie po co grać w fpsy na konsoli (padzie). 
  • Rydzu2015
    Akurat ten pierwszy używa xim4.,osobiście na PC też używam pada.
  • LM_Wyrzysk
    Upiera się, że gra na padzie i nie używa myszki. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.