BFV PC czy są oszuści?

przemeekk0
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 5 Member
Cześć,

Chciałbym kupić BFV na PC, pytanie czy  na serwerach jest dużo oszustów? Po publicznych forach ludzie narzekają, że nie da się grać bo dużo ludzi ma wlączone aimboty i inne cheat'y.

Będę wdzięczny za odowiedź.

Komentarz

• LukaszX1992
    149 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 149 Member
    Oczywiście, że są.
    Jak w każdej grze na PC zresztą ;) ,
  • LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
    przemeekk0 powiedział(a):
    Cześć,

Chciałbym kupić BFV na PC, pytanie czy  na serwerach jest dużo oszustów? Po publicznych forach ludzie narzekają, że nie da się grać bo dużo ludzi ma wlączone aimboty i inne cheat'y.

Będę wdzięczny za odowiedź.

Nie ma dramatu. Czasami się zdarzą, ale nie jest tak, że cały czas. Natomiast nie ma sensu, żebyś kupował grę 2 lata po premierze. 
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    A niby dla czego nie ma sensu jak serwery nadal pełne a kolejna odsłona za rok ?
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
    SkyZeWonsem powiedział(a):
    A niby dla czego nie ma sensu jak serwery nadal pełne a kolejna odsłona za rok ?
    Przemawia przeze mnie ponad 1800h z BFV. 1. Kupi grę. 2. Wejdzie na wielkie operacje do drużyny atakującej. 3. Będą go farmić. 4. Zmieni na snajpera i będzie strzelać z respa. 5. Przestanie grać PTFO 6. koledzy z drużyny zaczną go obrażać. 7. Napisze w Internecie, że BfV jest beeee, a w Bf1 to mógł snajperem na hardkorze zabijać jednym strzałem w piętę. Szkoda jego czasu.
  • 19Romulus84
    58 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 61 Member
    Nie ma tragedii , ja mam 2000 godzin i gram po 4-6 godzin dziennie i tak średnio 1-2 razy dziennie na jakieś mapie się oszust trafi, czasem wcale. Tak że mówienie że w BFV nie da się grać bo wszyscy oszukuję to nieprawda. Co innego próg wejścia, serwery są pełne, gra jest dobra, ale będziesz musiał swoje odcierpieć, uczony z nieba nie spadł i będziesz musiał się otrzaskać z broniami, mapami, liniami ognia... Ja grę polecam, tym bardziej że teraz chyba za droga nie jest? 
  • VXBronsonXV
    263 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 294 Member
    kupiłem bf1 w przedsprzedaży-gra spełniła moje oczekiwania jak na cenę którą zapłaciłem,później kupiłem bfV też w przedsprzedaży dostałem pakiet gównianych uniformów i skórek. gra po wypuszczeniu pacyfiku zdechła obwieścili że koniec i tyle. oszukali mnie i was. opuściłem grę odinstalowałem -teraz gram w call of duty mobile który ma wiecej eventów i contentu niż cała V. nigdy nie byłem za cod ale przeszedłem do obozu wroga i tam chyba bede zostawiał pieniądze bo przynajmniej widać że coś robią dla graczy.
  • Your3vilTwin
    1628 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,661 Member
    A ja olałem totalnie BFV i to była najlepsza decyzja gamingowym w życiu. Tyle dodatkowego czasu na naprawdę wartościowe gry jak na przykład Farming Simulator 19. Zdecydowanie więcej frajdy daje 1,5 godziny orki czy doglądanie karów niż przyglądnie się temu jak upadła ulubiona seria.

PS. Za "zasługi" w "promowaniu" BFV dostałem dostęp do zamkniętych testów pre alphy BF6 a tak naprawdę to będzie remaster BF4. Nawet wrzucę wam kawałek gameplayu (obym bana na forum za to nie dostał)

Jak widać grafika i dźwięk będzie całkiem spoko.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.