Martini henry

Excaliborgg
postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
Jak sprawuje się ta broń w 2020? Na Redditcie w starych tematach czytam że ma sweet spot 30-80 a w grze w statystykach wygląda jakby miał gorszy od smle MK3. Opłaca się używać Martini henry w 2020?

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    583 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 591 Member
  • Rydzu2015
    802 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 835 Moderator
    Specyficzna broń, wprawny strzelec będzie miał dużą frajdę z gry. Nie jest już to broń z początku gry gdzie trafienie w brzuch kładło ludka,tym samym szybko dostało nerfa i dużo kamperów przestało nim grać.
  • Tahiko13
    postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 0 Member
    Siema
    czy martini jest nadal grywalny chodzi mi czy nadal ma tak dobre obrazenia jak kiedys ostatnio go zdobylem i szczerze mowiac jakos mi nie idzie z tym celowaniem z tej broni i tez mi sie wydaje ze bardzo slabe obrazenia a chce bardzo zdobyc go w wersji snajperskiej i nie wiem czy grac dalej ta bronia i czy jest sens 
  • Rydzu2015
    802 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 835 Moderator
    @Tahiko13 scaliłem temat z innym o tej samej tematyce.Odpisałem Ci też w temacie na forum AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.