DMR - Automatyczne snajperki

kpt-Javed
38 postsPosty: 43Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member

Ktoś gra tego typu bronią ?

Komentarz

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer

Ależ oczywiście, jak jest taka potrzeba to gram.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• 1337443
    20 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Zwłaszcza M82. Ta broń to DMR/Snajperka/prawie harpun :D
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer

Po zmianach, M82 jest takie sobie.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• kpt-Javed
    38 postsPosty: 43Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member

Jaką byście polecili ?

• spitfiresiemion
    36 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Game Changer

@xSzaty powiedział(a):
    Po zmianach, M82 jest takie sobie.

Zależy które. M82 CQB nadal miażdży wszystko i wszystkich.

DMR już nie gram, bo odblokowałem do wszystkich dogtagi, ale pamiętam, ze strzelało mi się z nich dość przyjemnie (z wyjątkiem QBU-88, które może i było łatwe w obsłudze, ale jak na 11-nabojówkę miało mało mocy). Przyzwoita klasa broni na dystans 30-100m.

Mod na Answers HQ. Jakimś cudem z dogtagiem DICE Friends.
    Youtube

• xSzaty

Czy aby na pewno wypowiadasz się o grze Hardline?

• spitfiresiemion
    36 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Game Changer
    edytowano sierpień 2016

@xSzaty powiedział(a):
    Czy aby na pewno wypowiadasz się o grze Hardline?

Racja, pomieszałem gry... nie wiem, co mi się stało (tzn. w sumie to wiem; ciężki dzień w pracy), ale zaćmienie umysłowe rąbnęło mnie mocno, sorki -.- W BFH DMR'ów nie używałem prawie wcale, bo bardziej leżały mi różnego typu bronie automatyczne, zwłaszcza battle rifles (które spokojnie nadawały się też do strzelania w trybie ognia pojedynczego).

Mod na Answers HQ. Jakimś cudem z dogtagiem DICE Friends.
    Youtube

• kpt-Javed

Grałem wszystkimi DMR albo nie mam skilla, albo nie potrafię żadną grać bo jak podejdzie ktoś do mnie z około 20 m, to gine i tak :/

• Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano październik 2016

@NexuShadow DMRy w Battlefield Hardline są po prostu słabe, taka moja opinia. Patrzyłem na stronie symthic.com dokładne statystyki, mają niski damage model, ile ja czasem musiałem kulek w typa wpakować żeby go zabić na dłuższą odległość to jakieś nieporozumienie, w Bf4 DMRy maja sporo lepsze staty, dlatego o wiele lepiej się z nich zabija ;D Jeśli naprawdę bardzo chcesz się pobawić tymi karabinami to wypróbuj SP-AR / PTR-9 / SOCOM16 / SR25 ECC / RO933 M1(dużym plusem w tym karabinie jest większy magazynek). http://symthic.com/bf-hardline-weapon-charts?profess=1&sort=Class&adsc=DESC

• xSzaty

Nie rozumiem ludzi, którzy patrzą na jakieś popierdółki, zamiast na praktyczne zastosowanie takiej czy innej broni.
    I tak, tu twoje staty:
    http://battlelog.battlefield.com/bfh/pl/agent/Actrosek/weapons/1054930014/pc/
    A tu moje, nigdy nie byłem na stronie symthic, wolę używać broni niż czytać o nich
    http://battlelog.battlefield.com/bfh/pl/agent/xSzaty/weapons/226821101/pc/
    DMRy w HL są dobre, o wiele lepsze niż w BF4, porównywalne do DMRów w BF3. Trzeba trochę pograć nimi, odblokować, wyczuć, ustawić odpowiednie parametry. I nie czytać pierdół.

• Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

@xSzaty No cóż ilość godzin przegranych w HL masz sporo więcej no i co z tego wynika statystyki też, ale to nie jest temat o statach, ale o DMRach więc jeśli masz tak duże doświadczenie to fajnie jakbyś się podzielił swoimi uwagami jakoś konkretniej. A ze stwierdzeniem że DMR w HL są o wiele lepsze niż w 4 za cholerę nie mogę się zgodzić, sądzisz że to co napisałem wyżej wyssałem tylko i wyłacznie ze strony symthic? Zanim tam zajrzałem, żeby zobaczyć ich szczegółowe statystyki, wcześniej nimi grałem najpierw w 4, ostatnio troche w hl i od razu odczułem, że coś jest nie tak z dmg wtedy zajrzałem na symthic i moje przeczucia się potwierdziły. Pozdrawiam

• xSzaty
    W takim razie rolę zaczynają odgrywać osobiste preferencje. Dla mnie DMR w BF4, to porażka, co można też zauważyć po statach. Dlatego pokazałem różnicę, jeżeli mi coś pasuje to używam, jeżeli nie, to się nie męczę.
    Może też być tak, że obecnie DMR w HL są osłabione, a w BF4 polepszone. Bo na pewno EA coś przy nich gmerała.

• Traktorek85

Oglądałem filmy na YT z przed jakiegoś czasu prezentujące DMRy z BF HL i tam statystyki te karabiny miały większe niż teraz, więc tak jak napisałeś dmry w hl zostały osłabione, niestety ;F

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!