Zresetowane postępy

135

Komentarz

• maqgajver
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Mam to samo tylko broń i gadżety zostały lvl 0 brak medali lipa szkoda tyle czasu
  • andread10
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Chocua sam nie jestem.
    Gram wlasnie w BF4 i gitara tu dziala i mnie łączy a tam lipa.
  • andread10
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Kolego napisz jesli wszystko wroci do normy.
  • andread10
    Po wlaczenu od razu jest unfo ze wyglada ze nie jestes w sieci i moze singa sobie zagram.
    Cos jest zepsute z nikiem bo sie od razu nie loguje dlatedo tez nie mam swojej juz wywalczonej rangi i chyba jak nie zmienie niku to juz nie zagram tak czuje. Gdzies moje dane sie zgubiły.
  • Szymekdaniel
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Witam ,
    Nie wiem o co chodzi ale dzisiaj najpierw pojawił się problem z dostaniem sie na jakikolwiek serwer , a później nagle usuneły mi sie wszystkie bronie , postępy w klasach , trofea dosłownie wszystko jest wyzerowane jakbym wgl nie grał wczesniej ....
  • AssembLeon_35r0
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    No nie jesteś sam wyzerowane wszystko , ktoś coś wie 80lv miałem nabity 130h przegrane było by niefajnie
  • Szymekdaniel
    Ty na ps4 grasz ?
  • Bieniu44
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 10 Member
    Ea oficajlnie podalo info o problemach u ich z PS4 serwerami,każdy ma 0 poziom i nie da sie podłączyć do serv,wczoraj w nocy tez ten problem występował :( potem statsy normalnie wróciły wiec bez paniki..pozostaje czekać fuck :open_mouth:
  • AssembLeon_35r0
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Tak ps4 ale zlom i obligacje wojenne zostały bronie i gadżety tez medale kodeksy poszły w niepamięć masakra
  • SkyZeWonsem
    1332 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,345 Member
    Ja pitole. I co tero ?
  • Szymekdaniel
    Tak ja tez mam obligacje i zlom . Jak wchodze kariera to mam 0h grania ... Tylko na ps4 w ogolnych osiagnieciach gier mam trofea i screenshoty ktore mialem lvl itd. Wystepuja problemy z polaczeniem co chwile z serwerem a jak laczy to wszystko wyzerowane ... Co teraz robic wgl ..
  • tajwan02_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    tero momy lipa fest :wink:
  • DxQq_PL
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    edytowano październik 2016
    To samo degradacja z 30 do 0. A gdzie można poczytać te informacje od EA? Bo szukam i szukam a znajduję tylko masę ludzi piszących o stracie lv i statystyk. Wyzerowało wam lv także w aplikacji? Niektórzy piszą, że w grze mają poziom 0 a w aplikacji wszystko jest w normie.
    Mi się udało wejść na serwery koło 16:30 i 90% graczy miało 1 lv. Teraz serwery już padły, to pewnie jakiś atak. .
  • tajwan02_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    dzieki za info :)
  • DxQq_PL
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    To samo, poziomy klas zostały, wyposażenie także. Zresetowany poziom ogólny, kodeks i statystyki z gry. Udało mi się dostać na serwery koło 16:30 i 90% graczy miało lv 1, teraz już nie da się nigdzie wejść. Wygląda na to że dotyczy to tylko graczy z PS4.
  • ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    teraz trzeba czekać....
  • Pilotto33
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    U mnie to samo wyzerowane postępy i do tego nie można wejść na serwery i grać online :(
  • Pilotto33
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Ktoś wie kiedy zostaną uruchomione serwery ???
  • kisiel016
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Dołączam się wyzerowane postępy brak możliwości wejścia na serwery. CO SIĘ DZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bieniu44
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 10 Member
    DxQq_PL napisał użytkownik: »
    To samo degradacja z 30 do 0. A gdzie można poczytać te informacje od EA? Bo szukam i szukam a znajduję tylko masę ludzi piszących o stracie lv i statystyk. Wyzerowało wam lv także w aplikacji? Niektórzy piszą, że w grze mają poziom 0 a w aplikacji wszystko jest w normie.
    Mi się udało wejść na serwery koło 16:30 i 90% graczy miało 1 lv. Teraz serwery już padły, to pewnie jakiś atak. .
    https://mobile.twitter.com/AskEASupport?p=s
    Pozdro,aktualne infa w miarę jak sie docztasz
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!