Zresetowane postępy

124

Komentarz

• tajwan02_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    ShuriKen1213 napisał użytkownik: »
    teraz trzeba czekać....

Jak kolega napisał, pozostaje cierpliwie czekać :neutral:
  • ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    Najważniejsze żeby postępy wróciły....
  • lipaK2
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    u mnie już działa,
    wszystko wróciło to poprzedniego stanu
  • Szymekdaniel
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    u mnie dalej to samo
  • Pilotto33
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    U mnie tez ruszyło tylko przy grze są potężne lagi
  • Pilotto33
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Najważniejsze ze staty wróciły :)
  • Szymekdaniel
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    W grze jest okey wrocily postepy . ale w menu jak klikacie na zolnierza tez macie dalej wyzerowane ?
  • andread10
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Odpaliłem operacje i lewel miwrocil.
    Sprobujcie
  • toyo_resovia
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Spokojnie. Staty i level wrócą. Od wczorajszego wieczora jest awaria serwerów, choć niektórzy wbijali i mogli grać ale mieli różne "przygody" typu utracenie połączenia albo błędy przy otwieraniu pakietów. Nie wiem jak na innych platformach ale na PS4 to chyba 99,99% ludzi wyzerowało staty
  • ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    Dobra wróciły *-*
  • Cesar_Liptonix
    50 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 55 Member
    A ja jak miałem, tak mam 50lvl.

→i7-4790K→MSI 1070GX 8GB→MSI Z97 GAMING 5→16GB TridentX→Thermalright HR-02→PHANTEKS EnthooPro→BenQ XL2411Z

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Jeszcze nigdy tak nie było, żeby ktoś stracił postępy w grze, a w przeszłości potrafiły dziać się cuda. Jednie staty można stracić w wyniku oszukiwania, to jedyne przypadek.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• ShuriKen1213
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Jeszcze nigdy tak nie było, żeby ktoś stracił postępy w grze, a w przeszłości potrafiły dziać się cuda. Jednie staty można stracić w wyniku oszukiwania, to jedyne przypadek.

Oszukiwać, czyt. siedzenie w bfie 4 na lockerze w glitchu z statami 200 do 0?
  • LM_Wyrzysk
    523 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 530 Member
    W BF4 też tak czasami było, że wszystkie staty wyglądały na 0 w Battlelogu, ale to był wynik prac na serwerami, czy czymś innym. Jest to chwile i normalnie wróci.
  • tajwan02_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    To już wiemy aby w przyszłości nie siać paniki :) wszystko jest git.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano październik 2016
    tajwan02_pl napisał użytkownik: »
    To już wiemy aby w przyszłości nie siać paniki :) wszystko jest git.

Tak, bez paniki i niepotrzebnych ofiar. Tak się czasami może zdarzyć, ale wszystko po jakimś czasie wraca do normy.
    ShuriKen1213 napisał użytkownik: »

Oszukiwać, czyt. siedzenie w bfie 4 na lockerze w glitchu z statami 200 do 0?
    Za siedzenie na gliczu, to dostaje się najpierw ostrzeżenie od FF, a później jest ban a nie reset statów, z tego co pamiętam.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 490 Member
    Za siedzenie na gliczu, to dostaje się najpierw ostrzeżenie od FF, a później jest ban a nie reset statów, z tego co pamiętam.
    1. kick
    2. 24h ban
    3. tydzień ban
    4. reset
    5. perma ban

To za glitch. Za każdym razem e-mail z prośbą o zmianę postępowania.

image image
  • xSzaty
    Czyli gliczując, dostaje się wszystkiego po trochu, miło z ich strony, choć powinno być krótko, ostrzeżenie a następnie ban, bez cackania się z jełopem.

• Your3vilTwin
    1617 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,650 Member
    Ale to by mogło źle wpłynąć na jego psychikę i w złym świetle przedstawić bezstresowe metody wychowania takiego jełopa.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• smok1972
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Po aktualizacji orgin mam to : nie udało sie dołaczyc wystapił nieznany błąd , znów sie zaczyna ulepszanie k_u_p_y
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!