Problem z detekcją trafień.

2»

Komentarz

• RobKul86
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Ogółem, to część z wieloletnich (jak mi się zdaje) graczy mogłaby tutaj przystopować. Ludziom, którzy piszą o bugach i niezrozumiałych sytuacjach wytyka się tylko, że nie potrafią grać. Kampienie jest wynoszone do rangi cnoty, krytyka kampienia, to... w sumie też świadczy o nieumiejętności radzenia sobie z kamperami. Z takim snobizmem "wyjadaczy" spotkałem się do tej pory chyba tylko na polskim forum miłośników Tolkiena... Nawet nie wiecie, jak wypisywanie takich głupot potrafi zniechęcać do poznawania gry, pytania o rady i wywołuje poczucie zostawiania kogoś na lodzie...

P.S. I czy tylko mi się zdaje, że ludzie, którzy tak się odnoszą do innych to "nołlajfy", nie widzące świata poza ekranem komputera?
  • borutka
    32 postsMember Posty: 33 Member
    Krolo w takim razie wychodzi na to że EA uwzieli się na ciebie i masz zepsuty egzemplarz gry. To według ciebie jaka jest przyczyna twoich problemów jak nie internet lub problemy z komputerem? że masz 40pingu to jeszcze nie znaczy że pakietów nie grubisz. wpisywałeś polecenie ping www.onet.pl w konsoli cmd? to jakie inne rady byś chciał usłyszeć z tego co napisałeś wynika że sam wiesz najlepiej
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    @robkul86
    > Walka jeden na jeden to przeważnie moja przegrana, choć kilka razy zdarzyło mi się wyjść cało, ale to musiałem na chama strzelać z biodra.

A może jednak warto wyrobić sobie nawyk nie celowania tylko strzelania a biodra? Na krótkim i bardzo krótkim dystansie celowanie w BF1 to tylko niepotrzebna strata czasu. Idąc Twoim tokiem myślenia to ja "po chamsku" wygrałem w tej grze pewnie już z 1,5 tysiąca pojedynków. Nawet zwiadowcą. Cały czas będę wam powtarzał. To nie jest ta sama mechanika (strzelania) co w BF3/4. Jest bardzo uproszczona dużo bliżej do Battlefronta.

Żeby nie było że nie rozumiem o co wam chodzi.

W BF4 na 1500 godzin grania zdarzało mi się z 10 takich sytuacji na piechotę, w pojazdach więcej, ale w BF1 jeszcze mnie to nie spotkało.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    RobKul86 napisał użytkownik: »
    Ogółem, to część z wieloletnich (jak mi się zdaje) graczy mogłaby tutaj przystopować. Ludziom, którzy piszą o bugach i niezrozumiałych sytuacjach wytyka się tylko, że nie potrafią grać. Kampienie jest wynoszone do rangi cnoty, krytyka kampienia, to... w sumie też świadczy o nieumiejętności radzenia sobie z kamperami. Z takim snobizmem "wyjadaczy" spotkałem się do tej pory chyba tylko na polskim forum miłośników Tolkiena... Nawet nie wiecie, jak wypisywanie takich głupot potrafi zniechęcać do poznawania gry, pytania o rady i wywołuje poczucie zostawiania kogoś na lodzie...

P.S. I czy tylko mi się zdaje, że ludzie, którzy tak się odnoszą do innych to "nołlajfy", nie widzące świata poza ekranem komputera?

Problemem jest to, że ktoś nowy w BF1 (sporo takich osób się tutaj wypowiadało), nie bierze pod uwagę faktu, że jak wyjdzie na gościa, który ma 1000h w BF3, 2000h w Bf4 i teraz gra w BF1, to na 10 pojedynków 1 vs 1 zginie jakieś 11 razy i nie jest to wina gry. Myszka, klawiatura, monitor, grafa, procek, internet, czas spędzony w grze, skill to wszystko się składa na zgon lub fraga.
    Your3vilTwin pokazał Wam jak wygląda błąd netcoda. W BF4 się zdarzało, a w BF1 jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Na gorąco bardzo często mi się wydaje, że coś jest nie tak i dlatego zawsze mam shadowplaya odpalonego, żeby dziwne akcje zrzucać i sprawdzić. Poniżej macie przykład sytuacji, gdzie na serwerze byłem pewien, że to niemożliwe i coś jest nie tak, a potem jak na spokojnie obejrzałem, to okazało się, że jestem po prostu ☹☹☹☹, a gra jest ok:

• Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Jednak troszkę inaczej się gra w BF 1. Sam gram teraz szturmowcem i nie używam wcale przycelowania. Wszystko z biodra. Nawet na średni i dalszy dystans. W BF 3 i 4 jednak używa się przycelowania czasami :). W BF 1 przynajmniej nie ginie się, jak się jest już za zasłoną, jak to bywało w poprzednich BF( błąd netcodu, a raczej nie wyrabianie się onego).
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    EA głupie nie jest, żeby zminimalizować hejt na netcode przesunął kamerę śmierci, obecnie kamera nie pokazuje dokładnie relacji zabity-zabójca, jest opóźniona oraz przesunięta.
    Mnie za to zastanawia dlaczego oberwanie w baniak nie zabija na hita, rekord to 2 baniaki żeby gość padł, a przecież baniak to baniak, chyba że oddzielny kolor dla HS, oznacza też szczękę :smile:

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Też czasami jestem zaskoczony, że z Selbstladera M1916 , dwa strzały na średnim dystansie(20m-30m) w baniak nie zabijają czasami( przecież to współczynnik 1,7)
  • RobKul86
    121 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Co, jak co, ale strzał w głowę powinien zabijać :smiley: Raz strzelam w gościa: korpus - baniak - korpus i padł...
  • TSKY_Ksobinho
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 9 Member
    Prosta sprawa...net code jest spierdolony...mi tez sie zdarzaja takie akcje ale raczej rzadko co nie zmienia faktu ze mozna sie zagotowac czasami :wink:
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    Najlepiej ustawić kolor w bańkę tak jak ogólne trafienia.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Najlepiej ustawić kolor w bańkę tak jak ogólne trafienia.

Nie po to kupywałem za tyle kasy kartę graficzną, CPU, monitor oraz mysz, żeby strzał w bańkę oglądać na zwyczajnie.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    To może różowy ? Można traktować jako strzał w "paszczu". To też nie zabija a daje satysfakcję. No może nie zawsze :)
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • LM_Wyrzysk
    570 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 578 Member
    Elo, jest dobra wiadomość dla wszystkich mających kłopoty z netcodem. Będziecie mieli hardcore i będziecie mogli zabijać dwiema kulkami. Czyli brak aima i umiejętności kontroli broni .... wróć, tzn. kłopoty z netcodem przestaną istnieć.
  • xSzaty
    Na dwa raza to ja zabijam teraz, a musi być na raz, co by skill był ultra topowy.

A to że HC będzie, to wisi w moim interfejsie.

• VISPAK_PL
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    no dobra panowie, grałem w aphe, w bete, a tera kupiłem i jestem wkur... strzały w głowe co chwila, dodam, że mam ustawiony czerwony kolor na głowe, żero zabicia, strzały z przeciwpancernego w pojazd zalicza ale już w gracza nie, no i najbardziej denerwujace chwile kiedy strzelam, strzelam a tu nic zero rejestracji trafień, a ja od strzału gine jak dziecko, więc moje pytanie brzmi jakie parametry łącza trzeba mieć by grać na zadawalającym poziomie?
  • xSzaty
    Serwer z niskim pingiem, gracze z niskim pingiem, twój niski ping i zero strat pakietów, tak wygląda teoretyczny przepis na poprawne trafienia.
    Czyli jednym słowem lanparty :smile:
    A serio? cholera wie, raz wchodzi, raz jakbym w niebo strzelał, ale w sumie jest lepiej niż gorzej, na detekcję nie narzekam.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.