Szukam graczy do wspólnej gry.

«13
Dunio07
18 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 20 Member
Cześć, szukam kogoś do wspólnej gry. Od razu zaznaczę, że nie interesują mnie żadne plutony z dużą ilością graczy. Szukam tak maksymalnie 4 osób z którymi mógłbym wieczorami wspólnie pograć i pogadać na skype. Wiek najlepiej +18, ale może być też wyjątek. W Bf'a gram od czasów BC2, więc chyba coś tam już potrafię :).

Komentarz

• MuggyToNy1
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Hejka,
    Też szukam ludzi do wspólnego grania mój login to: muggytony1 z reguły jestem w godzinach wieczornych. Wiadomo w kupie raźniej:D
    Pozdrawiam
  • Dunio07
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 20 Member
    MuggyToNy1 napisał użytkownik: »
    Hejka,
    Też szukam ludzi do wspólnego grania mój login to: muggytony1 z reguły jestem w godzinach wieczornych. Wiadomo w kupie raźniej:D
    Pozdrawiam

Wysłałem zaproszenie, odezwij się jak będziesz :D.
  • murdoxk
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Też chętnie bym pogral w takiej ekipie nick murdoxk , 18 plus
  • king89yaku
    16 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 22 Member
    Dołączam się do EKIPY :) Grywam zazwyczaj wieczorami od 16 godziny + (w weekendy tylko w niedzielę).
    Ogarniamy jakiegoś TSA?
  • Deeemek
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Jeśli mógłbym z wami pograć również chciałbym się dołączyć :d Mój nick to Deeemek Oczywiście 18+ ;)
  • -VA-Padawan
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Zapraszamy na ts 185.49.12.241
  • king89yaku
    16 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 22 Member
    My z Dunio07 gramy :) Prawie codziennie.
    Wysyłać Zaproszenia w ORIGIN i wbijać na TSA - 178.217.190.180 oficjalny EA. BITWA 5 - TEAM 1 (zazwyczaj)
  • focus_p1
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Mamy grupkę na razie trzech osób i szukamy więcej chętnych. Mamy własny TS. W razie czego dodawać do znajomych :)
  • king89yaku
    edytowano listopad 2016
    Zaproszenie Poszło. Podeślij adres do TSA :)
  • PXGamingg
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Ja także poszukuje znajomych do grania (posiadam zero bo nowe konto :wink:) Grałem w bf 4. Preferuje gry FPS od dziecka. Mam 16 lat po mutacji (nieogarniętym dzieciakiem nie jestem). Posiadam TS'a i skype.
  • OTC-Matej1622
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    edytowano październik 2018
    Witam.
    Zapraszam do OUTCASTS.
    Discord: https://discord.gg/Xe2q4Vk

Wymagania:
    -18+
    -sluchawki z mikrofonem

BF1:https://forums.battlefield.com/pl-pl/group/53-otc-outcasts
    BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/platoons/view/1705690804963961882/

Zapraszam serdecznie.
    Post edited by OTC-Matej1622 on
  • Komoter
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 11 Member
    Szukamy chętnych i kreatywnych graczy !!!!

Co oferujemy?

- Mamy 11-letnie doświadczenie w prowadzeniu zrzeszonej społeczności gamingowej
    - możliwość wspólnego rozwijania swoich umiejętności
    - dostęp do forum ,TS, nagrody w wewnętrznych konkursach , loteriach
    - coroczne zloty integracyjne 1stCav

Czego wymagamy od gracza?

- był(a) osobą pełnoletnią
    - był(a) osobą odpowiedzialną, kreatywną która ceni sobie pracę zespołową
    - był(a) typem "dobrego kumpla", który umie się bawić i mieć jaja
    - umiejętność gry przynajmniej na średnim poziomie
    - aktywność uczestniczenia w treningach
    - miał(a) mikrofon i zainstalowane TeamSpeak 3

Poznaj 1stCav eSport Club.

TS3
    s3.1stCav.pl

http://www.1stcav.pl/
    https://www.facebook...stCaveSportClub

Chcesz podjąć wyzwanie?
    kontakt:
    http://www.1stcav.pl/formularz_rekrutacyjny.html

logo.jpg

• DamianoKyokushin
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Siema wszystkim ;) ja od Niedawana gram ogólnie w bf trochę w 3 grałem no i teraz 1 więc nie ukrywam, że jestem słaby ;p Nudzi się gra samemu więc chętni zapraszać: DamianoKyokushin
  • manej91
    DamianoKyokushin ja podobnie dopiero zaczynam , wcześniej na ps3 łupałem w 3 parę godzin . poszło zaproszenie w orgin.
    Pozdro
  • katalonczyk1
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Siemka jeśli ktoś zainteresowany grą 4fun to chętnie się dołączę nick: katalonczyk1 , jeśli ktoś chętny to zapraszać.
  • Nexenimo
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    edytowano luty 2017
    Siemka jak ktoś chciałby ze mną pograć to mój nick to Nexenimo (dopiero zaczynam tą grę) jedynie o co proszę to ts.
  • CoSmOxik
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Hejka. Zakupiłem gierkę około tydzień temu, nie mam z kim grać a w grupie raźniej i ciekawiej, mam 40 lat, jestem wyjadaczem gierek od ponad 25 lat, tematy widzę dawno pozakładane a więc nie jestem pewny kto tu działa w jakichś klanach, po prostu zapraszać!
  • iXiMAtee
    edytowano luty 2017
    szukam kogos do wspolnej gry 18+ gram wieczorami moj nick muciek78 ts3 znany ;P prosze dodac jak ktos ma ochote thx

• WIELKI_PINDOL
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 5 Member
    edytowano luty 2017
    szukam jakiegos plutonu i ludzi do gry cały dzien i noc nie po 2 godzinki pozdrawiam
  • focus_p1
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Nasza grupka ma w tej chwili 5 osób. Kto jest ten jest. Nie mamy jakichś wymogów czasowych i z chęcią kogoś przygarniemy. Mamy własny TS i wymagania jakie stawiamy to minimum 18 lat, dobry mikrofon i znajomość podstaw w BF'ie. Jeśli ktoś jest chętny, proszę o dodanie do znajomych i napisanie wiadomości, że ktoś jest chętny, bo dostaję zaproszenia, ale nikt się potem nie odzywa. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!