"Emblemat" w BF 1

Uzuken
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member

Witam was.
Chciałbym was spytać o emblematy, otóż widziałem parę razy kolesi z owymi emblematami, tylko nie wiem jak je zrobić. Szukałem i nie znalazłem. Większość ludzi ma podstawowe do danej frakcji. Wiecie może jak je ustawić ?

Komentarz

• Borzywit-CNP-
    411 postsPosty: 489Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
    edytowano październik 2016

Logujesz się tu: https://www.battlefield.com/pl-pl/companion Jedna z opcji to właśnie emblematy. Możesz zaprojektować nowy, lub użyć emblematu z BL.
    https://scr.hu/ZMX6yo

image image
  • NATIV3_reserve
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    edytowano listopad 2016
    a jak drogi kolego ustawić gotowca? niestety nie widzę żadnego sposobu :(
  • Borzywit-CNP-
    411 postsPosty: 489Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
    Spróbuj wczytać emblemat przez battleloga. Emblemat będziesz miał również w "towarzyszu".

image image
  • VVo1v3rin3
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Tu masz tutorial B)

a tu do strony z gotowymi jeśli nie masz weny twórczej ;) ====> http://emblemsbf.com
  • ChaosIsMyMaster
    567 postsPosty: 571Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
  • TOMAN3K
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2017
    Aby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj.
    Jak przenieść emblemat z BF1 do BF4 - tzn. jak odczytać kod z gotowego emblematu ?
    Odwrotnie nie ma problemu w battlelogiu jest opcja co generuje taki kod ale tylko z BF4.
    Post edited by TOMAN3K on
  • Cobra_o7o
    38 postsPosty: 38Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2017

...
  • BLU1985
    46 postsPosty: 49Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja mam z kolei inne pytanie. Czy jest sposób na "rozdzielenie" emblematów ? W BF1 emblemat innego plutonu i w BF4 innego ? Po ustawieniu emblematu w BF1 widnieje on również w BF4 a chciałbym aby w 4 było "po staremu" . Mimo że w 4 ustawiam tag i emblemat tamtejszego plutonu to i tak ten z 1 jest widoczny.
  • Rydzu2015
    689 postsPosty: 720Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Mam tak samo ustawiam tag i emblemat swojego plutonu w BF1 a w BF4 i HL mam tag plutonu w którym jestem ale emblemat mam z BF1.Jak tylko to zmienię w BF4 i HL to zmienia emblemat w BF1.
  • Rydzu2015
    689 postsPosty: 720Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    @BLU1985 jak dalej masz z tym "problem" to przestań reprezentować pluton w BF1 wejdź na stronę ze statami BF4 ustaw sobie byle jaki emblem i wejdź w plutony i potwierdź że używasz emblematu i tagu plutonu.Później możesz już reprezentować pluton w BF1
  • BLU1985
    46 postsPosty: 49Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @Rydzu2015 Dziękuję za podpowiedź kolego. Pozdrawiam.
  • szczawior0
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Ja nie moge dodac ani stworzyć emblematu w bf1 a mam pluton jaki jest tego powód
  • szczawior0
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Czy to zalezne od postepu gry trzy jakas lipa z aplikacja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!