fairfight sypie banami

124»

Komentarz

• Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dzisiaj mnie gość trafił będąc niżej ode mnie z 50 m. Sam byłem schowany w leju(głębokim, co nawet pociski czołgowe nic mi nie robiły). Powoli zaczynam mieć dość.
  • SylwesterSpalony
    261 postsPosty: 280Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    FMJ_Borzywit napisał użytkownik: »
    @Domanrts już cennik przeczytał... :(

Skoro zna cennik to pewnie używa ;) trzeba być czujnym podczas bitwy ale cii...cho :D

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Gatki15
    43 postsPosty: 43Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Wiadomo wszyscy maja 90% skilla 0 haxow w bf1 :D
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Ech, te płaczki na etacie, od lat bez zmian tak samo. Jak na te 70+ godzin, które do tej pory przegrałem, jestem więcej niż usatysfakcjonowany jeżeli chodzi o 'czystość' gry. W zasadzie to oprócz opisanej wcześniej przeze mnie historyjki, napatoczył mi się jeszcze tylko jeden klient, który mógł (podkreślam: mógł) coś tam mieć patrząc na kolesia movement. Zatem zakładając, że był odpalony, łącznie daje to nam horrendalną liczbę 2 (słownie: dwóch) krasnoludków na dopalaczach na +/- parę tysięcy graczy, z którymi się zetknąłem. Olabogaaledużo
  • Boruta102
    66 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Miejmy tylko nadzieję że haxów przybywać nie będzie bo gra jest niedawno po premierze.
  • Cesar_Liptonix
    50 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja przy statach 50:2 na co drugim serwerze jestem szkalowany :( Nic tylko cheater XD A to po prostu skill i wrodzona umiejętność bycia lepszym od leszczy.

→i7-4790K→MSI 1070GX 8GB→MSI Z97 GAMING 5→16GB TridentX→Thermalright HR-02→PHANTEKS EnthooPro→BenQ XL2411Z

• Domanrts
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    SylwesterSpalony napisał użytkownik: »
    FMJ_Borzywit napisał użytkownik: »
    @Domanrts już cennik przeczytał... :(

Skoro zna cennik to pewnie używa ;) trzeba być czujnym podczas bitwy ale cii...cho :D

Przeczytałem że masz 32 lata ale widzę do tego czasu nie udało Ci się nauczyć czytać ze zrozumieniem... Zwalczam to dziadostwo a cennik jest oficjalny na stronie której nikt nie potrafi zablokować... dziecinada
  • SkyZeWonsem
    1250 postsPosty: 1,263Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dzisiaj spotkałem dwóch idiotów z czitem na jednym aerwerze. Kolesie z orgina. Znany czit na niewidzialność. Dodatkowo latali jak superman i oczywiście same bańki. Poszly raporty z nagraniem z ich wyczynami. Oby to pomogło w ich wyplenieniu.
  • ChaosIsMyMaster
    567 postsPosty: 571Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Dzisiaj spotkałem dwóch idiotów z czitem na jednym aerwerze. Kolesie z orgina. Znany czit na niewidzialność. Dodatkowo latali jak superman i oczywiście same bańki. Poszly raporty z nagraniem z ich wyczynami. Oby to pomogło w ich wyplenieniu.

Dziwne że od razu nie polecieli. Ja wczoraj pierwszy raz miałem przyjemność spotkać ewidentnego czitera. W ok 10 minut miał już 60 zabić na koncie ale nie dotrwał do końca rundy bo Faifight go zbanował :D
  • SkyZeWonsem
    1250 postsPosty: 1,263Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    FF tak ładnie sypie banami a tu jednak dwóch debili przepuścił i spokojnie rozegrali całą rundę.
    Fotka z jednym z nich
    Schowek_1.jpg
    Oznaczono strzałką.
    Zdjęcie ocenzurowano zgodnie z regulaminem :)
    Edit:
    O i EA nawet coś mi przysłała :) Oczywiście tekst z automatu ale chociaż wiadomo, że gdzieś tam doszło.

Dear Customer,

Thank you for reporting this incident to us.

We will investigate the issue thoroughly and will act according to our internal policies, but I can assure you that we take all violations seriously.

We want to thank you for helping us to keep Origin a fun and enjoyable experience for all. Please note that you should not expect to receive any further communication from us on this matter while we investigate.

Yours sincerely,
    EA Terms of Service

Edit 2
    Dziwna sprawa z tym zgłaszaniem przez origin. Nie przyjmuje linków z YT z dowodami zbrodni. Bez linku zgłoszenie przechodzi.
  • mAbronsius
    13 postsPosty: 19Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    I wszedłem sobie w Las Argoński by grzybów nazbierać i wcale cheat'erów nie było :D

bmsnpfT.jpg
  • Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dzisiaj trochę pograłem i sobie odpuszczam. Albo schrzanili netcode doszczętnie, albo ludzie mają nowe chack-i, których na razie, nie jest w stanie znaleźć FF. Dostaje zza skały. dostaje z dołu, jak leżę za murem, obrywam z daleka z saperki itd.
  • MarcinHD1
    256 postsPosty: 269Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Powtarzam łatwo jest popaść w paranoję i wszelkiego zgony i pogromy tłumaczyć oszustami ! Nie wiem w co wy gracie, że tak was te cheaty biją. mam prawie 40 godzin i spotkałem do tej pory 3 albo 4 cheaterów. 3 / 4 vs pewnie grubo ponad tysiąc graczy przez te 40 godzin. Więc jak to jest, że niektórzy grają i co chwilą biją ich przez wszystkie ściany, a niektórzy wpadają góra raz na tydzień na cheatera ? Panowie nie popadajcie w paranoję.
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Dokładnie. Po przesiadce z CS'a to jak wejście do raju pod tym względem. Kolejne godziny lecą, a od mojego ostatniego postu tutaj nadal nie spotkałem się z osobnikiem, który zrujnowałby mi doszczętnie rundę (co nie znaczy, że takich nie ma wcale, bo byli są i będą, ale to jak ziarnko piasku w morzu i oby tak to się utrzymywało), wpadło ze 2 z jakimś tam softem, którego najpewniej nawet nie umieli użyć, a i tak wylecieli z FF w tej samej rundzie. Także żyć, grać, nie umierać ^^

Serio, cheaty to w tej chwili najmniejszy ze wszystkich problemów BF1, a tych jest mimo wszystko ciągle sporo. Gra wciąż jest w wielu aspektach niedopracowana albo po prostu uboga (zwłaszcza w kwestii progresu, unlocków itd.) i lepiej o to płaczcie i lamentujcie (zamiast wkurzać 3/4 serwera spamem na czacie wynikającym w 99% przypadków wyłącznie z Waszej słabości), bo to przynajmniej może przynieść ewentualne pozytywne zmiany dla całej społeczności (wątpliwe, ale jednak).
  • Boruta102
    66 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ja mam koło 200 godzin i spotkałem dwóch haxów, puki co jest bardzo dobrze. Czasem dostaje się po ☹☹☹☹ ale nie ma sensu zwalić porażek na haxy bo jest ich jak na lekarstwo i miejmy nadzieję że tak zostanie. W CS GO i Source to bywało z codziennie jakiegoś oszusta się spotkało.
  • SkyZeWonsem
    edytowano listopad 2016
    A kto tu w paranoję wpada ? Raptem parę czitów. Szkoda tylko, że nie można ich piętnować na forum.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!