na serwerze hardcorowym

PL-Gucio
4 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
edytowano listopad 2016
Próbowałem zagrać na serwerze hardcorowym ale mi podziękowali za zabijanie swoich , nie chciałem ale jak to rozpoznać który to swój ? Nie zawsze pojawia się ikonka .

Komentarz

• kubas95825
    11 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Na hardzie to jedynie można snajperem pograć wtedy odroznisz swoich. Powinni wprowadzić harda takiego jak jest w bf 4 a nie jakieś wynalazki
  • Cesar_Liptonix
    50 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Swoich widać dopiero przy wycelowaniu. A tak to musisz grać na czuja :P

→i7-4790K→MSI 1070GX 8GB→MSI Z97 GAMING 5→16GB TridentX→Thermalright HR-02→PHANTEKS EnthooPro→BenQ XL2411Z

• xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ikonka teammate pojawia się dopiero po chwili, gdy nacelujesz na gracza. A tak trzeba rozpoznawać po umundurowaniu.
  • Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    PL-Gucio napisał użytkownik: »
    ..........nie chciałem ale jak to rozpoznać który to swój ? Nie zawsze pojawia się ikonka .
    Po umundurowaniu ?

• Borzywit-CNP-
    412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
    A po czym? Każda frakcja ma inne wdzianko.

image image
  • Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    A taką literkę jak Q do spotowania naciskasz. Widać swoich i przeciwnika tylko trzeba spokojnie. Gra się zarąbiście
  • Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    FMJ_Borzywit napisał użytkownik: »
    A po czym? Każda frakcja ma inne wdzianko.
    Poważnie ?
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    A Ty się pytasz na poważnie ? Przecież to jasne, że każda armia ma swoje umundurowanie.
  • prideheart_PL
    9 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Zapraszam na serwer z ustawieniami HARDCORE. Serwer polskiego Plutonu - PARTYZANCI [1944] POLSKA HARDCORE
  • fOztt
    4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Dlatego zapraszam na Nasz seerwer www.unsq.net.pl w nazwie. Na naszym jest hardcore i włączony hud oraz spotowanie, najlepsze ustawienia do HC :)
  • kubas95825
    11 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    A na jakiej platformie
  • fOztt
    4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    kubas95825 napisał użytkownik: »
    A na jakiej platformie

PC :)
  • kubas95825
    To odpada bo ja gram xo
  • A-R-E-K_86_POL
    14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Zapraszam na serwer ADHD, dobry stary HC, 200% obr., brak mapy, brak oznaczania, imiona graczy wł., HUD wł., kamera 3D wył., friendly fire wł.
    Serwer wynajęty na 6 miesięcy, a więc spokojnie możecie dodać go do ulubionych :)
  • PRZEMYSLAWFARON
    6 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    chętnie bym dołączył ale wyszukiwarka nie znajduje mi takiego serweru.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    I całe szczęście, że wywalają za zabijanie swoich bo zawsze by się znalazł dzieciak który by to robił celowo.

EDIT:
    Kolega wyżej bawi się w całkowite edytowanie postów.
    Post edited by MarcinHD1 on
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Hah, ta kryptoedycja ;)
  • ManSlayer047
    15 postsPosty: 15Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    A tak a propo mam zwykla edycje bf1 i dodawanie serwerow mam ograniczone czy jak bo dodalem moze z 2 i wiecej nie zapisuje.. i dlaczego wiekszasc serwerow jest ruska a gdzie chocby niemiecke serwery w bf4 bylo jakos z tym battlelogiem lepiej... ????wiem ze nie ten watek ale nie warto otwierac nowego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!