Zmiana rozdzielczości na 75 Hz

WooCash97
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
edytowano czerwiec 2016

Witam, chciałbym się was zapytać jak ustawić rozdzielczość 1600x900 w 75 Hz ( Natywna rozdzielczość mojego monitora to 1600x900 60 Hz model: Samsung SyncMaster2033) na rozdzielczościach mniejszej niż natywna normalnie da się ustawić w 75 Hz, dodałem w sterowniku Nvidia niestandardową rozdzielczość 1600x900 75 Hz jednak w grze nie jest dostępna. Myślałem że to po prostu monitor nie daje rady lecz był raz taki dzień w którym dało się właśnie to ustawić i to nie jednorazowo tylko przez cały dzień, później znowu stało się to niedostępne, pomożecie mi z tym ? Może trzeba coś skonfigurować w plikach BF'a ?

Komentarz

• Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 491 Member

Jeśli monitor wyświetla 60Hz, to nawet jak wymusisz na sterowniku 75Hz nic to nie zmieni.

image image
  • WooCash97
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member

jest zmiana na 1440x900 przy 75 Hz jest ogromna zmiana nie da się po prostu tego nie odczuć, przynajmniej dla mnie

• V1RION
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 4 Member

na czym grasz na tosterze?

• DarthSacul
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    edytowano lipiec 2016

Nie wiem czy tak stary sprzęt na TN miał 75Hz na natywnej. Ja mam 2253bw i on jest 60 Hz max.

Nie powinno być w sterownikach większej niż możliwa, chyba, że nie masz rozpoznanego monitora.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.