Markery z pistoletu sygnałowego

Sebolpoltar
29 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Jak to się dzieje , że te race pojawiają sie z samolotu??

Komentarz

• sethcracow
    6 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ale o co pytasz tak naprawdę ? W samolotach możesz sobie w ramach wyposażenia wybrać flary sygnalizacyjne.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Podepnę się - od czego zależy czy raca snajpera "działa" czy nie ? czasami jak wystrzelę nie widzę tego na mapie... może co druga jest popsuta czy coś :D ?
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    edytowano listopad 2016
    Działa tylko w określonym promieniu, gdy przeciwnik znajduje się w "zasięgu" racy zostaje oznaczony na minimapie.
  • Sebolpoltar
    29 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    sethcracow napisał użytkownik: »
    Ale o co pytasz tak naprawdę ? W samolotach możesz sobie w ramach wyposażenia wybrać flary sygnalizacyjne.

Nie mam tak rozwiniętych pojazdów dlatego pytam czy to możliwe , żeby samolot zrzucał flarę?
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano listopad 2016
    @Sebolpoltar samolot ma flary od poczatku, nie pamiętam, który ale ma. Też nie mam rozwiniętych pojazdów za bardzo.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mimacz-d-_-b napisał użytkownik: »
    Działa tylko w określonym promieniu, gdy przeciwnik znajduje się w "zasięgu" racy zostaje oznaczony na minimapie.

Aha czyli jak przeciwnika nie ma w zasięgu to nic nie oznacza i nie ma tego "kółka" na minimapie gdzie są widoczni przeciwnicy ? jednymi słowy używać jak przeciwnik jest nie za daleko od nas :> ?
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Sebolpoltar
    Na pewno są w samolotach szturmowych w tej podstawowej paczce.

Odnośnie pojawiania się tego kółka to też zauważyłem, że raz się pokazuje raz nie. I nie ma to raczej znaczenia czy w promieniu jest przeciwnik czy nie bo jak latam samolotem to często poza obszar gdzie się może piechota poruszać, a kółko się pojawia. Natomiast jeśli chodzi o samo spotowanie to działa to raczej dobrze, to że się kółko nie pojawia nie wpływa na zaznaczanie na mapie. Przynajmniej z tego co zauważyłem.
    @Ach, chodziło Ci o oznaczenie samego obszaru działania flary na minimapie, źle Cię zrozumiałem. To pewnie kolejny z mini-bugów po prostu tak jak @up napisał. Jakoś nie zwróciłem nigdy na to uwagi, ale nie zauważyłem też żeby mi flara nie zadziałała.
  • Kilgour-Alex
    Kolega znalazł na ang forum:

"When you shoot the flare, wherever it lands marks a HUGE pale white circle on your minimap. Any
    enemy soldiers/vehicles that come within that circle while the flare is active get marked on your
    minimap, and for any teammates in the area"

Czyli flary nie działają jak trzeba - ja mam tak ze na 10 flar 2-3 oznaczają i pojawia się to kółeczko na minimapie podświetlone wtedy widać przeciwników. Jednak jak wystrzelę flarę (nie zależnie czy blisko czy gdzieś na koniec mapy) i nie ma kółka podświetlonego - nie zaznacza się żaden przeciwnik...
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale z tego cytatu nic takiego nie wynika :)
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Ale z tego cytatu nic takiego nie wynika :)

Z tego cytatu wynika jak powinno to działać aktualnie tak nie działa :>
  • Your3vilTwin
    1453 postsPosty: 1,485Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja nie mam problemu z flarami. Działa jak trzeba. Jeżeli wystrzelisz sobie flarę pod nogi to okręg jest większy od minimapy. Jeżeli wystrzelisz gdzieś daleko to na minimapie się nie łapie. Że działa to najfajniej widać na mapie przed tym jak się zrespisz. Poproś kogoś żeby wtedy wystrzelił przez całą mapę flary. Pięknie widać jak lecą i oznaczają kolejnych wrogów.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• kubas95825
    11 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Żeby lepiej było widać wrogów na minimapie to radzę zwiększyć zasięg minimape.
  • Kilgour-Alex
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Ja nie mam problemu z flarami. Działa jak trzeba. Jeżeli wystrzelisz sobie flarę pod nogi to okręg jest większy od minimapy. Jeżeli wystrzelisz gdzieś daleko to na minimapie się nie łapie. Że działa to najfajniej widać na mapie przed tym jak się zrespisz. Poproś kogoś żeby wtedy wystrzelił przez całą mapę flary. Pięknie widać jak lecą i oznaczają kolejnych wrogów.

Wypróbuje ale jak już wcześniej pisałem nie zależnie czy wystrzelę flarę 2 m od siebie czy kilometr dalej czasami działa czasami nie :( pytanie jeszcze jedno czy jak wystrzelę to muszę ją mieć w polu widzenia ? Wydaje mi się że czasami strzelam za powiedzmy wydmę i widać kółko na minimapie a czasami nie :(
  • Boruta102
    66 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Koledze chodzi chyba też o to że pojawiają się markery trafienia gdyż można podpalić przeciwnika racą sygnalową.
  • Your3vilTwin
    1453 postsPosty: 1,485Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie wiem co ci odpowiedzieć. To jest Battlefield więc nie zdziwię się że może coś ci tam nie działać. Ja ze swoich obserwacji widzę że działa mi to dokładnie tak jak w wrzuconym przez Ciebie cytacie. Ja gram zwiadem bardzo agresywnie więc czasami wystrzelę te flary i nie zwracam uwagi czy działają czy nie. Zauważyłem jeszcze że po wystrzeleniu flary na minimapie pokazuje się takie czerwone pole w kierunku z którego nadciąga wróg. Nie wiem tylko w jakiej musi być odległości żeby to zadziałało.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Też jakoś specjalnie nie zwracam na to uwagi, być może to "kółko" czasem się nie wyświetli. Aczkolwiek nie zauważyłem, żeby flara nie zespotowała kogoś w moim pobliżu, więc raczej spełnia swoje zadanie nawet jeśli "kółka" nie ma.

A czerwony wskaźnik pojawia się chyba zawsze, gdy ktoś zespotuje przeciwnika w naszym otoczeniu, nie ważne czy flarą czy magicznym przyciskiem Q, tak ważnym a tak często olewanym.
  • Boruta102
    66 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano listopad 2016
    Obszar jaki widać na minimapie można zmieniać przyciskiem N są trzy stopnie przybliżenia. Polecam także ustawić minimapie na 120% wtedy widać wyraźnie co się dzieje na polu walki i dostosowywać widok do sytuacji za pomocą klawisza N
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!