Kolor Celownika

Kapelan_Mnichu
45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 54 Member
Siemasz. Może ktoś doradzi kolor celownika? Wiem, że powinien mieć kontrast do kolorów otoczenia. Ja ostatnio śmigam z fioletowym, ale nie podchodzi jakoś zbyt dobrze.
Jakieś rady co do koloru, ktoś się podzieli? :D

Komentarz

• MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    Ja śmigam na jasnozielonym (przyzwyczajenia z CS'a, aczkolwiek jedna z lepiej kontrastujących barw tak czy siak) + hitmarki hs na żółto.
  • Kapelan_Mnichu
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 54 Member
    W bf 2 i 4 śmigałem z zielonym i było dobrze. W Bf 1 zielony na niektórych mapach się zlewa niestety :/
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Różowy
    Mnichu4747 napisał użytkownik: »
    Siemasz. Może ktoś doradzi kolor celownika? Wiem, że powinien mieć kontrast do kolorów otoczenia.
    Ale to zależy jaka mapa. Generalnie na pustynnych używam zieleń wiosenna lub róż wenecki, w lesie przeważnie kość słoniowa lub błękit paryski, na pozostałych mapkach sprawdza się doskonale bahama yellow no i od biedy lila róż.

• konfederat87
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Mnichu4747 napisał użytkownik: »
    Siemasz. Może ktoś doradzi kolor celownika? Wiem, że powinien mieć kontrast do kolorów otoczenia.
    Ale to zależy jaka mapa. Generalnie na pustynnych używam zieleń wiosenna lub róż wenecki, w lesie przeważnie kość słoniowa lub błękit paryski, na pozostałych mapkach sprawdza się doskonale bahama yellow no i od biedy lila róż.

O kurde, padłem :smiley:
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    edytowano listopad 2016
    de14930783_moj_ulubiony_kolor.jpg
  • boruta102
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    Standardowy biały widać na każdej mapie bardzo dobrze.
  • PchajDywan
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    żółty
  • VXBronsonXV
    259 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 290 Member
    zielony zwykłe trafienie żółty na trafienie w głowę czerwony zabójstwo. id od razu wiem czy dobrze trafiam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.