Kolor Celownika

Kapelan_Mnichu
45 postsPosty: 54Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Siemasz. Może ktoś doradzi kolor celownika? Wiem, że powinien mieć kontrast do kolorów otoczenia. Ja ostatnio śmigam z fioletowym, ale nie podchodzi jakoś zbyt dobrze.
Jakieś rady co do koloru, ktoś się podzieli? :D

Komentarz

• MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Ja śmigam na jasnozielonym (przyzwyczajenia z CS'a, aczkolwiek jedna z lepiej kontrastujących barw tak czy siak) + hitmarki hs na żółto.
  • Kapelan_Mnichu
    45 postsPosty: 54Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W bf 2 i 4 śmigałem z zielonym i było dobrze. W Bf 1 zielony na niektórych mapach się zlewa niestety :/
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Różowy
    Mnichu4747 napisał użytkownik: »
    Siemasz. Może ktoś doradzi kolor celownika? Wiem, że powinien mieć kontrast do kolorów otoczenia.
    Ale to zależy jaka mapa. Generalnie na pustynnych używam zieleń wiosenna lub róż wenecki, w lesie przeważnie kość słoniowa lub błękit paryski, na pozostałych mapkach sprawdza się doskonale bahama yellow no i od biedy lila róż.

• konfederat87
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Mnichu4747 napisał użytkownik: »
    Siemasz. Może ktoś doradzi kolor celownika? Wiem, że powinien mieć kontrast do kolorów otoczenia.
    Ale to zależy jaka mapa. Generalnie na pustynnych używam zieleń wiosenna lub róż wenecki, w lesie przeważnie kość słoniowa lub błękit paryski, na pozostałych mapkach sprawdza się doskonale bahama yellow no i od biedy lila róż.

O kurde, padłem :smiley:
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    edytowano listopad 2016
    de14930783_moj_ulubiony_kolor.jpg
  • Boruta102
    66 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Standardowy biały widać na każdej mapie bardzo dobrze.
  • PchajDywan
    17 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    żółty
  • VXBronsonXV
    231 postsPosty: 261Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    zielony zwykłe trafienie żółty na trafienie w głowę czerwony zabójstwo. id od razu wiem czy dobrze trafiam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!