Czy Battlefield 1 już umiera ?

«13456
Basius
14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano grudzień 2016
Witam pany,i panie.Czy wy też to widzicie że mnóstwo serwerów jest pusta, i gra bardzo mało ludzi ?.Pojawila sie ta opcja kupowania serwerów,a ja żadnych europe serwerów nie widze.Pamiętacie czasy w bf 3 i 4 serwy typu noushar only 1000 ticket albo loocker only 1000 ticket i td.:((( to były czasy.Fragowanie i piękny eksp.A tu ? Bida aż piszczy,nie ma niczego takiego.Tylko jakies serwery niestandardowe z pingiem pincet.Jak ktoś coś wie co się dzieje,niech sie podzieli swoją wiedzą na ten temat.Zapraszam do kulturalnej dyskusji !
Post edited by Borzywit-CNP- on

Komentarz

• Ksiadz-z-Plebani
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    Ja za to zawsze trafiam na przepełnione serwery, gdzie muszę czekać w kolejkach. :p
  • MarcinHD1
    256 postsPosty: 269Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Poustawiaj sobie filtry albo włącz BF1 bo u mnie sytuacja całkiem odwrotna.
  • LM_Azbest
    25 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    http://bf1stats.com/ 320k w ciągu ostatnich 24 godzin. Myślę, że tragedii nie ma. Co prawda spadło 200k od premiery ale skończył się hype i ludzie rozeszli się trochę po innych grach. Co ciekawe na pc gra o polowe mniej graczy niz na innych platformach. Może ludzie wkurzają się, że po ostatnim patchu optymalizacja trochę kuleje i postanowili przeczekać ciężkie chwile.
  • Robinson_POL
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja osobiście nie wchodzę nawet w wyszukiwarke serwerów. Daje zawsze z ogólnego i samo szuka odpowiedni serwer. Ping póki co mam przeważnie około 50 wiec tragedii nie ma. Poza tym nigdy nie miałem problemów że nie ma z kim grać. Problemy w bf 1 są i będą jeszcze pewnie długo ale to w EA nic nowego.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ha ha ten temat to jakiś trol czy co :D ? BF ma się całkiem dobrze i nie "uniera" :P
  • Basius
    14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Ha ha ten temat to jakiś trol czy co :D ? BF ma się całkiem dobrze i nie "uniera" :P

Sory za to unieranie xd.Ale tera zedytowac nie moge.Patrzac po statystykach chyba faktycznie nie jest tak zle.Ale co z serwerami tdm 1000 ticket.Ktos cos widzial takiego ?
  • Boruta102
    66 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Fakt że serwerów niestandardowych jest jak na lekarstwo, chyba że źle mam ustawione filtry.
  • SH-Anfamis
    4 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    Niestety na liscie serwerow sa glownie serwery dice a niestandardowe sie praktycznie nie pojawiaja.
  • Your3vilTwin
    1452 postsPosty: 1,484Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    https://battlefieldtracker.com/bf1/insights/population?days=7

79 tysięcy graczy na PC z wczorajszego dnia. No liczba jakoś nie powala jak się weźmie pod uwagę, że wliczy się w to inne regiony świata i to że ludzie grają o różnych porach.

Inna sprawa. Jaka jest pewność że statystyki są poprawne, skoro nawet na oficjalnej stronie nie wyświetlają się poprawnie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• MaRen1122
    28 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    LM_Azbest napisał użytkownik: »
    http://bf1stats.com/ Może ludzie wkurzają się, że po ostatnim patchu optymalizacja trochę kuleje i postanowili przeczekać ciężkie chwile.
    No ja wole przeczekać, niż się męczyć ,może na mikołaja dadzą jakiś patch który naprawi to co spierdzieli poprzedni, a potem będzie kolejny który będzie musiał naprawić to co spierdzieli ten który miał naprawić ten co spierdziełi pierwszy i tak z 2 lata będą naprawić i powstanie BF5

• gracz01234
    43 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Przyznam że nie zauważyłem, może być mniej bo sporo banów poleciało. Mikołaj Święta pojawią się nastęni . Pozdo
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Prosty powód dlaczego serwery są puste - OPERACJE. Ja póki co w tej grze nawet nie odpalam innego trybu, chyba że po kilku próbach i minutach czekania nie wystartuje operacja :)
    MaRen1122 napisał użytkownik: »
    LM_Azbest napisał użytkownik: »
    http://bf1stats.com/ Może ludzie wkurzają się, że po ostatnim patchu optymalizacja trochę kuleje i postanowili przeczekać ciężkie chwile.
    No ja wole przeczekać, niż się męczyć ,może na mikołaja dadzą jakiś patch który naprawi to co spierdzieli poprzedni, a potem będzie kolejny który będzie musiał naprawić to co spierdzieli ten który miał naprawić ten co spierdziełi pierwszy i tak z 2 lata będą naprawić i powstanie BF5

Co ty gadasz? naprawdę ? jak się ma sprzęt taki, a nie inny to tak trzeba czekać na następną promocję . A ja gram i się dobrze mam.
  • Tiger_Itself
    185 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Prosty powód dlaczego serwery są puste - OPERACJE. Ja póki co w tej grze nawet nie odpalam innego trybu, chyba że po kilku próbach i minutach czekania nie wystartuje operacja :)

Wiesz kiedy są puste jak wszyscy są w pracy, a Ty chcesz zagrać? więc poczekaj. Jakoś zawsze mam takie serwery, że są pełne lub się momentalnie zapełniają zawsze gram bez oczekiwania na wejście.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @ScoutTiger
    To było pytanie? Bo jeśli po polsku to powiedzmy, że treść rozumiem. Napisałem, że nie odpalam nic innego poza operacjami więc nie wiem de facto czy serwery są puste bo praktycznie z nich nie korzystam. Podałem jedynie powód, dla którego się tak dzieje. I nie wiem skąd wywnioskowałeś, że chcę zagrać kiedy inni są w pracy. Wtedy to raczej nie chcę bo sam wtedy pracuję i średnio na jeża mam na to wtedy czas .
    Ponieważ przebywam na l4, to gram o różnych porach. Co zauważyłem jak uruchamiam operacje na 40 graczy to jest bardzo malo graczy natomiast na 64 jest zawsze pełno, może to był powód dlaczego dlugo czekałeś na resztę graczy.
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member

Powiem tak, jak juz to nie pojawi sie BF5 tylko BF2 w czasie drugiej wojny swiatowej. Myslisz, ze czemu ten nazywa sie BF1 i jest wolna furtka z nr 2? ;)
    Wracajac do tematu, wiadomo, ludzie graja o roznych porach i fakt, np w nocy na operacjach na 40 graczy sa juz pustki i ogolnie jest mniej ludzi niz w BF3 ale spokojnie, ludzie jeszcze przybeda, poczekaj az cena zejdzie troche, pozatym zblizaja sie swieta, pewnie ludzi troche kupi sobie/dostanie na prezent BF'a1 a i ci co maja przy okazji wolnego czasu pograja troche :)
  • Cobra_o7o
    40 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    BF2 już był, furtka zamknięta...
  • Tiger_Itself
    185 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Lucas-Gannicus napisał użytkownik: »

Powiem tak, jak juz to nie pojawi sie BF5 tylko BF2 w czasie drugiej wojny swiatowej. Myslisz, ze czemu ten nazywa sie BF1 i jest wolna furtka z nr 2? ;)
    Wracajac do tematu, wiadomo, ludzie graja o roznych porach i fakt, np w nocy na operacjach na 40 graczy sa juz pustki i ogolnie jest mniej ludzi niz w BF3 ale spokojnie, ludzie jeszcze przybeda, poczekaj az cena zejdzie troche, pozatym zblizaja sie swieta, pewnie ludzi troche kupi sobie/dostanie na prezent BF'a1 a i ci co maja przy okazji wolnego czasu pograja troche :)

Powiem tak z mojej perspektywy 40 w operacjach to jest różnie raz jest pełno , a raz nie to zależy jak się trafi, ale już na 64 jest jazda można nawalać i jest do kogo nawet przez całą noc do świtu. No oczywiście jeśli komuś nie odpowiada lub ma słabszy PC tak to gra na 40 i spokojnie se grają w okopach chłop przy chłopie , a tu nagle cisza wszyscy się pochowali. Przecież nie tylko gra się liczy , każdy ma swoje plany itd.. a i trzeba się przespać praca dom obowiązki jest tego nie. Kto może i ma czas to gra, a kto nie to nie. Gra co dopiero wyszła, a trzeba czasu trochę. Niektórzy modernizują dopiero swoje maszyny.
    Bf3 dostało kopa jak było rozdane za darmo to ludziska się nachapali kont , a i ta część jest mniej wymagająca od bf4 lub nowszych. A dlaczego muszą być takie wymagania bo to biznes biznes pany.

A tak na serio, czy zwróciliście uwagę, że gra jest dopasowywana do twoich umiejętności , a serwer wybierany najbliższy wolny. Czyli możesz trafić nawet na koniec rozgrywki lub w połowie to różnie bywa, albo zaczynasz od początku. Natomiast jeśli wybierasz z listy serwerów to widzisz co i jak.

MaRen1122 napisał użytkownik: No ja wole przeczekać, niż się męczyć , - Tak co wam się w bf1 nie podoba co jest nie tak ? jakie macie problemy ?
    patch który naprawi to co spierdzieli poprzedni, a potem będzie kolejny - jaki pacz ? co jest nie tak ? jak ktoś ma za słaby sprzęt to narzeka tyle w temacie.
  • Your3vilTwin
    1452 postsPosty: 1,484Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    ]Tak co wam się w bf1 nie podoba co jest nie tak ? jakie macie problemy ?
    jaki pacz ? co jest nie tak ? jak ktoś ma za słaby sprzęt to narzeka tyle w temacie.

A to ja tu ponoć jestem trollem...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!