Spadki Fps w Bf1

24

Komentarz

• Kapelan_Mnichu
    45 postsPosty: 54Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja na i5 nie mam spadków prawie wcale.
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

czytałem ze i5 na i7 trzeba zmienić

Ja czytałem, że muszą naprawić grę...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Boruta102
    66 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ja to spróbuję na Windows 8.1 miałem kiedyś na kiepskim laptopie i super chodził system. Windows 8.1 ma mniejszy apetyt na zasoby systemowe jak Windows 7 i 10
  • ZiggoPolska
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ja miałem Win8.1 i jak przesiadłem się na 10, to odczułem np., że LoL ładuje mi się wolniej. Ogólnie chyba coś w tym jest, że Win10 trochę zżera, ale raczej nie jest to aż tak duża różnica, jeśli chodzi o ósemkę.
  • MaRen1122
    28 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2016
    Panowie jest jeden geniałny i to bardzo powszechny spsób aby poprawić działanie gry to to to to no- FORMAT , przedmuchanie blaszaka, lepsze termopasty i czysta instalacja mikroszitu jakim jest Win 10(z tajemnego zródła mam kompilacje 14393.479) i w końcu mogę coś sobie ugrać , przed formatem to była istna katorga a nie gra .Włala.Jeszcze pykne partyjke na dx12 i wtedy dopiero włala
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @MaRen1122 nie ma złotego środka (akurat) na BF1. Jak ci to pomogło to dobrze - innym niekoniecznie. Mam W10 postawione 1,5 roku temu i jakoś na niego nie narzekam.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja nawet jeszcze nie zrobiłem czystej instalki po upgrade i nadal nie moge narzekać.
  • Deshroom
    24 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2016
    Gdyby ktoś chciał to polecam przetestować moje ustawienia. Przy i5 4460 i GTX970 OC i 16GB RAM @1600 wyciągam około 100FPS (nie spada poniżej 80) w FHD nawet AA jest właczone. Nie ma spadków nawet po paru godzinach gry. 8GB ramu wystarcza ale na styk więc dołożyłem dla BF1

Przy takich ustawieniach gra wygląda bardzo ładnie a nie ma spadków nawet w dymie i można walić heady :open_mouth:

http://imgur.com/9cw3CYk

PS gram na Win10 instalowałem 2 lata temu :)
    PC, PS4, PS3, father of twins, 40+
  • DonScyzor
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2016
    JOT - napisałem PW.
    Wykonałem poradnik JOTA - FPS chyba podwyższyły sie, ale mam cały biały ekran, jak to naprawić? ( w samej rozgrywce nie w menu )
    Pomoże ktoś ?
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    DonScyzor napisał użytkownik: »
    JOT - napisałem PW.
    Wykonałem poradnik JOTA - FPS chyba podwyższyły sie, ale mam cały biały ekran, jak to naprawić? ( w samej rozgrywce nie w menu )
    Pomoże ktoś ?

Miałem podobnie tylko Ja miałem czarny ekran. Wywal wszystko co wrzuciłeś do user.cfg oprócz komendy na fps i RenderDevice.RenderAheadLimit. Jak to nie pomoże to dodatkowo wywal pliki profsave_profile i profsave_profile_backup.
  • poczesaniec11
    6 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Mnie wystarczyło zmienić ta blokadę 65 FPS z pliku user.cfg i już, oczywiście jeszcze ustawienia NVIDIA , żeby karta się nie ograniczała, no i na wszelki wypadek odblokowalem procesor, żeby w grze chodził na maxa
  • kopsognatus_92
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    edytowano styczeń 2017
    MI OD PEWNEGO CZASU GRA SIĘ ZAWIESZA NA 3, 4 SEKUNDY I TAK CO JAKIŚ CZAS, MAM GIGANTYCZNY SPADEK FPS
    Post edited by kopsognatus_92 on
  • SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano styczeń 2017
    kopsognatus_92 napisał użytkownik: »
    MI OD PEWNEGO CZASU GRA SIĘ ZAWIESZA NA 3, 4 SEKUNDY I TAK CO JAKIŚ CZAS, MAM GIGANTYCZNY SPADEK FPS

Pierw ogarnij capsa. I pisz normalnie bo takie pisanie nic ci nie da. Każdy twój wpis w capsie a potem sprawdź. Wyłącz proces svchost.exe powinno śmigać

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • gressfi90
    17 postsPosty: 21Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    poczesaniec11 napisał użytkownik: »
    Mnie wystarczyło zmienić ta blokadę 65 FPS z pliku user.cfg i już, oczywiście jeszcze ustawienia NVIDIA , żeby karta się nie ograniczała, no i na wszelki wypadek odblokowalem procesor, żeby w grze chodził na maxa

Jak ustawiłeś żeby karta sie nie ograniczała ?
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    gressfi90 napisał użytkownik: »
    poczesaniec11 napisał użytkownik: »

Jak ustawiłeś żeby karta sie nie ograniczała ?

Ograniczenie pamięci na karcie graficznej - jest w opcjach :) poszukaj na pewno znajdziesz, podpowiem że jest to związane z obrazem :D
  • STING1-PL
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    SPADKI FPS SA NAWET NA PS4 XD
  • hej_szogunie
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam mam dziwny problem z bf1. Mój setup to i7 2600 stock, 8gb ram, gtx 1060 gaming x 6g, w grze mam domyslnie ustawienia grafiki na średnie, dziwne bo w nvidia exp. ustawia mi na ultra, po drugie nie moge wycisnąć wiecej klatek na ustawieniach ultra niz te 60-70 a często spada do 50, przy wymagających mapach (amiens itd) po mimo tego ze ani cpu ani gpu nie chodzą na 100%, zazwyczaj waha się cpu od 70-90% a gpu 80-95%. Oglądałem filmy z i5 4460 ktory chodzi non stop na 100% a trzyma klatki b.dobrze, a u mnie czuć spowolnienia mimo tych 50fps. Nie wiem czego to wina.
  • JaggerPOL
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam, zaczne od komputera: gram na laptopie, karta gtx950 2gb, ramu 8gb procesor i5 6300hq. W bf'ie nawet na ustawieniach najniższych gra potrafi mi się ścinać, nie wiem czy to normalne wydawało mi sie że na najniższych spokojnie będzie śmigała. Może wie ktoś co mogę zrobić żeby grać płynnie bez problemów?
  • JaggerPOL
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ameryki nie odkryłeś, kolumb był przed Tobą, a laptop jest gamingowy sherlocku :)
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Niestety 2gb na gpu ma mało wspólnego z gejmingiem ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!