Czy Battlefield 1 już umiera ?

1356

Komentarz

• Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Przecież te bany to ze wszystkich gier. Nie tylko z BF 1.
  • Boruta102
    66 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Chaxy są były i będą ale jak do tej pory battlefield 1 jest grą w której spotkałem najmniej oszustów a gram już ponad 10 lat we wszelakie gry multiplayer. Oby tak dalej, a kto gra bez pojęcia na 30 fps i uważa że ludzkie oko więcej nie widzi lub ma DPI na myszce 5000 i czylość w grze 10 i nie może zrozumieć że jest ktoś kto gra lepiej od niego zawsze będzie narzekał na czity.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    The_MarTum napisał użytkownik: »
    Blade316PL napisał użytkownik: »
    Żałuje na milion procent że kupiłem z synem tą "☹☹☹☹" grę....gra na online to jakaś kpina....ludzie szkoda kasy na grę gdzie w grze on line wygrywaja tylko gracze "cheat" ....SZKODA kasy.....jak nie zapłacisz i nie masz "modów" i super cwaniactwa w takich grach to ....nie ma sensu korzystać z gry online w tej grze...GNIOT i wielki szacun dla PRO graczy....

Krótka partyjka z dziś na TDM.
    Moje wyniki

22:5
    16:10
    28:5
    35:2

Wyniki z wczoraj:

34:6
    36:4
    25:8
    18:3
    25:4

Żadnego czitera nie było, za to ja wyzywany byłem sporo razy.
    Jak byś mnie widział w grze to na bank byś powiedział, że czituję, a takie wyniki się robi jak się potrafi grać i przeciwko sobie ma się mięcho armatnie które biega po mapie bezmyślnie.

K/D masz 0,55 a to oznacza, że jesteś bardzo słaby i to jest odpowiedź. Poprostu jesteś słabszy niż 3/4 graczy których spotkasz na swojej drodze. Żadne czity i mody tylko brak umiejętności grania na poziomie.

@The_MarTum
    Może i gość grać nie umie ale nie wyjeżdżaj z tym K/D bo to jest jakaś dziecinada...
    Cziterzy też się zdarzają i to jest fakt niezaprzeczalny ale z drugiej strony oczywiście masz rację, że nie można mówić, że każdy kto Cię zabije ma haxy.. Błagam ludzie. Najpierw trochę skilla, potem się wypowiadać czy ktoś grać umie czy czituje. Zresztą zauważyłem, że jak już w BFie ktoś czituje to się nie pierdzieli i ciśnie na całego.

Odnośnie sypania banów z tego co pamiętam wyszło, że to fama jakich mało. Chyba, że coś z tym zrobili..
    Ale co ja mam powiedzieć. K/D 0,55 mówi tylko: mięso armatnie dzięki którym inni robią 30:5.
    To tylko stwierdzenie faktu. Tak jak jest PRO tak jest też i słaby gracz i tyle. Nikogo nie mam zamiaru obrażać czy poniżać. Takie są fakty.
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    To skoro już zeszliśmy całkiem na ten temat, taka ciekawostka: http://cybersport.pl/74106/korea-pld-prawnie-uregulowala-zakaz-tworzenia-hackow-oraz-skryptow/
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie ma otwierania tabeli bez radzenia sobie z przeciwnikiem. Battlefield polega na zabijaniu. By móc grać " PTFO" i aby zasadzić bombę albo odbić flagę to trzeba natrętów zabić i się odpędzać od kontrujących.
  • Your3vilTwin
    1506 postsPosty: 1,539Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale co ja mam powiedzieć. K/D 0,55 mówi tylko: mięso armatnie dzięki którym inni robią 30:5.
    To tylko stwierdzenie faktu. Tak jak jest PRO tak jest też i słaby gracz i tyle. Nikogo nie mam zamiaru obrażać czy poniżać. Takie są fakty.

W TDM tak. Po części w dominacji też. W pozostałych trybach - ☹☹☹☹ nie fakty.
    Prosty przykład. Mam znajomego co cały czas siedzi w pojazdach. Jest w tym ☹☹☹☹. 50:1 to dla niego żadne nadzwyczajne statystyki. Ale na koniec rundy wygląda to tak, że ja zwiadowcą jestem w top 3 na serwerze z KD powiedzmy 2:0 a on z swoim KD 50 nie łapie się na pierwszą dwudziestkę. Jest dużym wsparciem dla drużyny, ale koniec końców częściej cele trybu realizują inni. Próba przypięcia graczowi łatki noob/pro w BF przez pryzmat KD jest delikatnie mówiąc niemądre.

Przypadek Blade316PL zostawmy na boku. Raz na jakiś czas musi się na forum znaleźć ktoś, kto wszędzie widzi oszustwo i spisek.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie ma otwierania tabeli bez radzenia sobie z przeciwnikiem. Battlefield polega na zabijaniu. By móc grać " PTFO" i aby zasadzić bombę albo odbić flagę to trzeba natrętów zabić i się odpędzać od kontrujących.

Nie zawsze. Ostatnio tabele otwierał koleś z wynikiem 6:7 i miał największą liczbe punktów na serwie. Prawdopodobnie grał medykiem, mało zabijał ale reanimował, leczył i był przy flagach.
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Myślę, że K/D ma znaczenie i pokazuje jak radzimy sobie z przeciwnikami wykonując zadania w grze, przejmując flagi, wspierając drużynę itd, wszędzie czai się zły wróg i trzeba likwidować, to jest w końcu wojna .. problem jak zwykle leży w stylu gry ludzi, tego się nie zmieni, jedni będą kampić w pojazdach, inni grać ptfo, a w statystykach i tak można łatwo sprawdzić czy ktoś ma wysokie K/D dzięki graniu w samych pojazdach czy po prostu sobie wypracował na różnych klasach i broniach.
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Ostatnio tabele otwierał koleś z wynikiem 6:7 i miał największą liczbe punktów na serwie. Prawdopodobnie grał medykiem, mało zabijał ale reanimował, leczył i był przy flagach.
    Może akurat robił medal na leczenia i reanimacje :) bo jaki sens tylko biegać i leczyć ?
    Co do cheatów, to we wszystkich BFach w jakie grałem nie było z tym problemu, czasem się trafił jakiś pajac ale to niedługo potem wylatywał i śladu po nim nie było.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @BlueTiger07

Taki jest sens że to powinien robić dobry medyk. Tak samo jak technik w BF4 ma niszczyć pojazdy wroga i dbać o swoje żelastwo. Nie musi zabijać by wpłynąć na wynik rundy i być cennym dla zespołu. Oczywiście idealnie jest jak połączysz dobre K\D z PTFO.
  • Your3vilTwin
    1506 postsPosty: 1,539Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    K/D to tylko składowa statystyk. Jedna z wielu. Nikt nie mówi, że nie jest ważna. Ale wcale nie jest najważniejsza i nie determinuje czy gracz jest dobry czy nie. Ja mam niższe K/D od MarTum ale jakimś "dziwnym trafem" wynik na minutę prawie dwa razy wyższy. Skill (cokolwiek on liczy) też wyższy.
    Nie ma otwierania tabeli bez radzenia sobie z przeciwnikiem.
    Kolejny fakt inwalida. Wiele razy byłem MVP mając KD poniżej 1. Moje K/D często nie zależy tylko od mojej gry a od całego zespołu. Często jest tak, że 2-3 osoby w drużynie robi cele a reszta siedzi z ☹☹☹☹ w krzakach. Wtedy praktycznie za każdym razem K/D ucierpi. Bo na każdego naprawdę atakującego przypada z 5 obrońców.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    @ChaosIsMyMaster
    Dobry medyk zanim kogoś poniesie, musi wyczyścić teren, żeby komuś "niedźwiedzia" nie zrobić i sam kulki nie zarobić przy podnoszeniu. Bardzo lubię te akcje, gdy zabijam wroga, gość wystygnąć nie zdąży a tu medyk leci i podnosi w ciemno, mam wtedy 3 fragi gratis :)

Wynik na minutę mam jeszcze niższy niż Wy, ale wynika to zapewne z faktu, że przez pierwsze tygodnie siedziałem w menu podczas gry testując ustawienia lub komendy, żeby to wszystko jakoś stabilnie działało, teraz powinno być tylko lepiej ;)
  • hubertusss87
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Battlefield 1 przestał działać" - taki komunikat wyskakuje przy ładowaniu się mapy (raz na 7 prób połączenia z serwerem się uda i pogram) natomiast przy skończeniu mapy i ładowaniu drugiej mapy komunikat z błędem pojawia się znowu - ratunku !
  • SIG-SauersS
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Krótka partyjka z dziś na TDM.
    Moje wyniki

22:5
    16:10
    28:5
    35:2

Wyniki z wczoraj:

34:6
    36:4
    25:8
    18:3
    25:4

W ☹☹☹☹ mamy Twoje wyniki. Pokaż SPM i Celność a nie K/D ratio. I do kiedy TDM to jest domyślny tryb w Bf-ie? Pozostałej części nie będę komentować bo jest żałosna. Wracaj do Call of Duty. Lub naucz się traktować innych.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    SIG-SauersS napisał użytkownik: »
    Wracaj do Call of Duty. Lub naucz się traktować innych.

Druga cześć zdania jest ciekawa bo sam zapyskowałeś jak małolat rozwścieczony bo dostaje od każdego na serwerze, a potem coś tam piszesz o traktowaniu innych heheh. Problem jest taki, że ja nikogo źle nie potraktowałem a tego odemnie wymagasz. Sam za to wjechałeś jak po jakimś ostrym rage quit jak by cie cały serwer od 10 meczy jechał.

Coś mi się wydaje, że będzie lepiej jak byś sam zmykał do COD i grał free for all aby nie szkodzić teamowi. Ja przynajmniej skutecznie eliminuje wroga co toruje drogę do celów moim towarzyszom. Team work !
    Co do COD to nic złego tam nie ma. To battlefield pokazuje ogromną skalę głupoty graczy. Tylko co około 10 medyk domyśli się rzucić apteczkę do rannego kolegi, albo amunicję dla wystrzelanego gościa. Gdybym miał prowadzić statystykę to gracze BF'a wypadli by mega mizernie. Skaczesz, bijesz, komunikujesz czego chcesz, a on się spojrzy i albo odda pałką i pobiegnie dalej albo nawet nie ogarnie, że ktoś go tłucze od tyłu po łbie.

Cóż, do zobaczenia na serwerze kolego !

PS. W COD skończyłem grać na Black Ops 1 który jako ostatni prezentował dobre warunki do grania na poziomie.

EDIT: kolega KD 0,73 i dlatego urażony. Problem wielu z was to brak zrozumienia tego, że mówienie, że gracz robi niski wynik to nie obrażanie tylko stweirdzenie faktu.

Masz świetnie wyniki ! - Dziękuję
    Masz słabe wyniki ! - Ty chamie jak możesz, won grać COD!

Beka ewridej z cymbałów jak ty.

Pssss. mamy identyczne SPM i Celność <3
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    @The_MarTum
    Co Ty masz człowieku z tym K/D :D Podam Ci bardzo prosty przykład na to, że argument o K/D jest inwalidą - jak to mawia Your3vilTwin. Zabijesz 10 typa ale potem zabije Cię jeden ocalały medyk z przeciwnego teamu i wszystkich zreanimuje. Ty masz z tej akcji K/D 10,0 a Twój team ma ☹☹☹☹ z tego a nie utorowaną drogę.
    edytowano grudzień 2016
    Ale ja nic z tym nie mam. To wy coś macie, że ktoś palnie KD to wam sie zaraz uruchamia, że ktoś jest debil i spadaj do COD.
    K/D zaczęło się od kolegi stronę wcześniej który twierdził, że bez hacków sie nie da grać. Podałem mu na tacy, że ma K/D 0,55 a to oznacza, że ciągle ginie i się lawina zaczęła i trwa do teraz.
    Przeczytajcie dokładnie temat.
  • AgentBartezz
    edytowano grudzień 2016
    Ale ja nie widziałem żeby on coś wspominał o KD. Może mu np. chodziło o to, że zabija go ktoś z kilometra pistoletem, może o to, że ktoś latał czołgiem, może ktoś rzucał nożami, może to, może tamto, może, może, może. Poza tym zgodnie stwierdziliśmy, że coś temu koledze ewidentnie dolega. Z KD wyleciałeś Ty i nie zaprzeczaj temu bo się ośmieszasz. Ja nie mówię żebyś spadał na COD, Twoja sprawa gdzie grasz. Stwierdzam tylko, że zwracanie uwagi na KD to tak jak patrzenie na powiększane silikonem cycki. Niby fajne bo duże ale jak się dobrze zastanowisz...
    The_MarTum, obraź mnie jeszcze z 10 razy, może to podniesie Ci twojego e-penisa :P Ja mam w ☹☹☹☹ statystyki, ale już skoro o nich mowa to każdy weteran w BF-ie patrzy właśnie na celność i SPM, nie na K/D, które kompletnie nic nie znaczy. Idź pograj w TDM tam się wyłącza myślenie bo skupiasz się tylko i wyłącznie na zabijaniu. Naprawdę szkoda mi takich ludzi co to wyrośli według nich na pro, a zaczynali od BF3 lub co gorsza od BF4.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!