WAŻNA SPRAWA

FCrecznik
3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
edytowano styczeń 2017
POWIEDZCIE MI JAK ZAINSTALOWAĆ NAJNOWSZCZE OPRAGROMOWANIE NVIDIA ŻEBY WŁCZYC BATTLEFILED 1 INSTALOWALEM ALE PISZE ZE INSTALOWANIE NIEUDANE
CO ZROBIC???
Post edited by Twitch-thesetka1 on

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    Program Dispaly driver Unistaler i wywal stare stery w trybie awaryjnym windowsa. Wcześniej zassaj najnowsze stery i zainstaluj na czysto.
    ps
    Nie piszemy z użyciem wielkich liter całych postów.
  • FCrecznik
    Ej usunołem stare stery i battlefilda i nie da się zassać nowych sterów.
    Co zrobić ???
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Po co BFa wywalałeś? Stery ściągnij ze strony NVIDIA
    http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl
  • FCrecznik
    Wszedłem w trejda i podałem dałem dane i zaakceptowłem ładuje się i nagle ,,PRACA PROGRAMU INSTALACYJNEGO NVIDIA ZAKOŃCZYŁA SIĘ NIEPOWODZENIEM ,,
    Co zrobić ?
  • FCrecznik
    Jak ściągnąć stare sterowniki jeżeli podczas ściągania pisze ,,ściąganie sterowników graficznych nvidia zakończone niepowodzeniem ,,
    PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC
  • 1-AS-MAG-1
    43 postsPosty: 47Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    przywroc system do poprzedniego punktu przywracania przedostatni jaki miales
  • jarekzim
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Nie warzna tylko WAŻNA tak na przyszłość, słowniczek się kłania ;-)
  • VXBronsonXV
    229 postsPosty: 259Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    warzę karpia nie mam czasu odpisać.
  • TylkoZwiedzamm4K
    14 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Najwidoczniej masz Kartę konkurencji :D
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!