servery padły?26.12.1016

VXBronsonXV
262 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 293 Member
jak w temacie.na prywatnych da się grać ale statystyki są zerowe.

Komentarz

• karol_85_6k3s9r
    105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
    Tak padły każdy ma Level 0

Już były tematy tego typu...
  • mefeexxx11
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    U mnie w ogóle wywaliło serwery i grać to się da, ale tylko w kampanię.
  • karol_85_6k3s9r
    105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
    JA mogłem wejśc jedynie w operacje ale nie grałem z poziomem 0 bo bałem się że tak zostanie.

Skóry, karabiny, kase ze złomu i obligacje mam nie straciłem. Ale wymiotło mi 29 medali i statystyki się wzerowały.

Troche mnie to drażni bo trwa to już prawie 3h
  • ziom107
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    u mnie juz wszystko jest noramlnie tylko mi troche cofnęło poziom klas
  • karol_85_6k3s9r
    U mnie dalej kicha
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    edytowano grudzień 2016
    karol_85_6k3s9r napisał użytkownik: »
    ale nie grałem z poziomem 0 bo bałem się że tak zostanie.

w bf4 też tak było po rozegraniu jednej rundy wszystko wracało na swoje miejsce :)

• karol_85_6k3s9r
    OOOO kolega piszę coś rozsądnego to ja poczekam aż ktoś to zrobi :-)
  • Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    znów zwariować można
  • karol_85_6k3s9r
    drażni mnie to bo znajomi mają już swoje Level a ja nadal 0 i do tego nie mogę się połączyć z serwerem.
  • Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    mam to samo
  • karol_85_6k3s9r
    no nic czekamy dobrze że jutro do pracy nie idę więc mogę będę mógł dłużej posiedzieć przed PS4
  • Kujawiczek
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    prawie 21:30 i dalej kicha
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    Jako że poruszenie w ludzie duże i zrobił się spory bałagan, a moderacja zdaje się być offline, spróbuję uporządkować to nieco inaczej.
    Dla lepszej przejrzystości informacji i ułatwienia dyskusji, uprzejmie proszę o dalsze pisanie w tym temacie:

https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1548/reset-statystyk#latest
  • ar2rion
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 26 Member
    edytowano grudzień 2016
    Normalna rzecz EA, wolne, czas żeby zagrać a serwery leżą. Następny problem będzie 31.12 lub nowy rok.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.