Kradzież Konta - Uważajcie

o0_JOHN_WICK_0o
26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 35 Member
edytowano grudzień 2016
Niestety zostałem ofiarą kradzieży konta Origin/EA. Zorientowałem się po niemożliwości zalogowania o Origin, oraz przy próbie resetu hasła nic nie przyszło na moją pocztę. Na szczęście w miarę szybko skontaktowałem się z Supportem EA telefonicznie i udało Mi się odzyskać własność. Konto zostało skradzione przez człowieka z Rosji, który zmienił moje dane i e-mail, z tego co widziałem to nawet wyposażenie w BF1, najwidoczniej grał na moim koncie. Przestrzegam was, doradzam ustawić odpowiednio długie hasło, oraz potwierdzenie telefoniczne logowania. Jeśli macie jakaś kartę płatniczą przypisaną do konta to po jego odzyskaniu doradzam się skontaktować z bankiem i zmienić detale karty. Pozdrawiam i życzę na końcówkę wesołych świat.

Tel do supportu EA: +48 22 397 08 40
Post edited by o0_JOHN_WICK_0o on

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Lepiej skontaktuj się z EA i dowiedz się czy to ich problem. Jak nie to niech zaczną działać.
  • o0_JOHN_WICK_0o
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 35 Member
    Najprawdopodobniej padłem ofiarą kradzieży konta, dziś niestety support nie działa, spróbuję jutro.
  • SylwesterSpalony
    269 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 288 Moderator
    l_SHOCKWAWE_l napisał użytkownik: »
    Najprawdopodobniej padłem ofiarą kradzieży konta, dziś niestety support nie działa, spróbuję jutro.

Orgin tak samo jak steam posiada opcję mobilnego tokena. Polecam się w takie coś zabezpieczyć

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • VXBronsonXV
    259 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 290 Member
    edytowano grudzień 2016
    nie kupowałeś czasem konta z allegro? czasem sprzedawcy piszą że konto na tylko jednego użytkownika itp.ale i tak jesteś złodziejem bo te konta pochodzą z włamań.na drugi raz radzę kupić oryginalną w sklepie.
  • o0_JOHN_WICK_0o
    0Bronson0 napisał użytkownik: »
    nie kupowałeś czasem konta z allegro? czasem sprzedawcy piszą że konto na tylko jednego użytkownika itp.ale i tak jesteś złodziejem bo te konta pochodzą z włamań.na drugi raz radzę kupić oryginalną w sklepie.

Kupuję tylko wersje pudełkowe gier, nie było takiej możliwości. A złodziejem był Rosjanin któremu widocznie spodobało się konto.
  • o0_JOHN_WICK_0o
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    Tak się zastanawiam co to ma wspólnego z BF1 że ci konto ukradli? xD

Pewnie nic, ale tylko tam zgwarzyłem zmianę setupu klas.
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    l_SHOCKWAWE_l napisał użytkownik: »
    Pewnie nic, ale tylko tam zgwarzyłem zmianę setupu klas.

To wcale nie znaczy ze miales wlamanie na konto. Czasem tak bywa ze nie mozna sie dostac na swoje konto, mialem tak czasami a zmiana setupu klas mogla wyniknac z dwoch przyczyn, albo jak ci support zresetowal haslo to i ustawienia mogly sie zresetowac albo wystarczy ze wszedles na swoje konto np poprzez aplikacje companion na telefonie, wtedy wszystkie ustawienia da ci z automatu na standardowe. Odkad wprowadzili mozliwosc ustawien wyposazenia w menu glownym gry to nie wspolgra to z aplikacja companion :/

Ta dyskusja została zamknięta.