Nowy polski serwer Hardcore PS4 BF1

piotrmorka
4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
edytowano listopad 2016
Witam!

Zapraszam do nowo powstałego polskiego serwera trybu hardcore.
Serwerów dla prawdziwych Weteranów jest mało więc zapełnijmy go i dodajmy do ulubionych.

"AdHd Polska Hardcore. No snipers"

Do rozważenia ponowne uruchomienie klasy sniper.

Rozwalmy ten serwer!!!!

Pozdrawiam:
Post edited by piotrmorka on

Komentarz

• Kuchar64
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    To powalczymy
  • piotrmorka
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Serwer od jakiegoś czasu śmiga na ustawionym snajperze (niestety ta gra bazuje na kampieniu) tak że w kolejce ustawia się 10 osób i więcej (super). Inny duży serwer Piki na który też ciężko się wbić wyłączył opcję grania snajperami.
    My na przyszły weekend zamierzamy zrobić to samo aby grało się trochę bardziej przyjemnie bez dostawania od "leżaków" po przebiegnięciu 3 m od respawna.
    Zatem - Kamperzy - korzystajcie bo za trochę ponad tydzień nadejdą zmiany.
  • MadPowerPL
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Może mi ktoś napisac jak mam znaleść ten serwer? W wyszukiwarce w grze wogóle mi go nie wyświetla...
  • A-R-E-K_86_POL
    14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    MadPowerPL napisał użytkownik: »
    Może mi ktoś napisac jak mam znaleść ten serwer? W wyszukiwarce w grze wogóle mi go nie wyświetla...

No i to jest największy problem bf1 :( Najlepiej ustawić w wyszukiwarce filtr 200% dmg, europa, podbój a pozostałe rzeczy ustawić tak żeby nie było ani "wł" ani "wył" - nie gwarantuję, że u Ciebie znajdzie bo u niektórych filtr w ogóle nie działa, np. u mnie :( ale spróbować można.
  • kuron57
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    ☹☹☹☹ go jak bez snajp
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!