Zmiana rozdzielczości na 75 Hz

WooCash97
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
edytowano czerwiec 2016

Witam, chciałbym się was zapytać jak ustawić rozdzielczość 1600x900 w 75 Hz ( Natywna rozdzielczość mojego monitora to 1600x900 60 Hz model: Samsung SyncMaster2033) na rozdzielczościach mniejszej niż natywna normalnie da się ustawić w 75 Hz, dodałem w sterowniku Nvidia niestandardową rozdzielczość 1600x900 75 Hz jednak w grze nie jest dostępna. Myślałem że to po prostu monitor nie daje rady lecz był raz taki dzień w którym dało się właśnie to ustawić i to nie jednorazowo tylko przez cały dzień, później znowu stało się to niedostępne, pomożecie mi z tym ? Może trzeba coś skonfigurować w plikach BF'a ?

Komentarz

• Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 490 Member

Jeśli monitor wyświetla 60Hz, to nawet jak wymusisz na sterowniku 75Hz nic to nie zmieni.

image image
  • WooCash97
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member

jest zmiana na 1440x900 przy 75 Hz jest ogromna zmiana nie da się po prostu tego nie odczuć, przynajmniej dla mnie

• V1RION
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 4 Member

na czym grasz na tosterze?

• DarthSacul
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    edytowano lipiec 2016

Nie wiem czy tak stary sprzęt na TN miał 75Hz na natywnej. Ja mam 2253bw i on jest 60 Hz max.

Nie powinno być w sterownikach większej niż możliwa, chyba, że nie masz rozpoznanego monitora.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!