SAMOLOTY NAJLEPSZE USTAWIENIA

«1
Lecimy123
9 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Witam. Tak jak w temacie, chciałbym się poradzić jakiegoś doświadczonego pilota jak najlepiej ustawić sobie w ustawieniach np czułość myszki itp.. xd. Jak dawać w pi*de żeby dobre manewry robić i takie tam.
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!

Komentarz

• Jarmush
    12 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Czesc.
    Do tego normalnie sluzy joyskick, ale firma Dice od pewnego momentu zaprzestala wspierania takich kontrolerow. Nie wiadomo dlaczego. Choc z drugiej strony jesli nie wiadomo dlaczego to wiadomo :wink: A latanie na klawiaturze jest jak sex przez internet.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jarmush napisał użytkownik: »
    Czesc.
    Do tego normalnie sluzy joyskick, ale firma Dice od pewnego momentu zaprzestala wspierania takich kontrolerow. Nie wiadomo dlaczego. Choc z drugiej strony jesli nie wiadomo dlaczego to wiadomo :wink: A latanie na klawiaturze jest jak sex przez internet.

Co wcale nie przeszkadza najlepszym pilotom samolotów czy helek w bf4, bf3.
  • Lecimy123
    w bf3 jak latałem odrzutowcami klawiatura+mysz to rozpierd*l robiło się konkretny. Wiec co, tutaj tak nie da sie tego ogarnąć na klawiaturze i myszce ? :O
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    Lecimy123 napisał użytkownik: »
    w bf3 jak latałem odrzutowcami klawiatura+mysz to rozpierd*l robiło się konkretny. Wiec co, tutaj tak nie da sie tego ogarnąć na klawiaturze i myszce ? :O

Pewnie że się da. Główna różnica polega na tym że w BF1 nie ma "magicznej prędkości", uzbrojenie inne ale same manewry np. nożyce dalej zostają te same. No i najważniejsze że samolot szturmowy i bombowiec mają załogę co znacząco wpływa na rozgrywke.
  • Jarmush
    12 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Zgadzam sie z wami pod warunkiem, ze napisalem "nie da sie latac na klawiszach".
    Poruszylem aspekt pewnych subtelnych roznic, ale chyba nie powinienem tego robic.
    Zapomnijcie o tym poscie :),
    Pozdrawiam J.
  • gracz01234
    43 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mi osobiście brakuje tylko dopalacza , ale nie ta epoka . Gram na klawie
  • ChaosIsMyMaster
    gracz01234 napisał użytkownik: »
    Mi osobiście brakuje tylko dopalacza , ale nie ta epoka . Gram na klawie

W myśliwcu masz coś podobnego.
  • gracz01234
    43 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member

W myśliwcu masz coś podobnego

co bo nie zauważyłem ?
  • ChaosIsMyMaster
    edytowano grudzień 2016
    W jednej z wersji myśliwca masz gadżet. Coś w stylu nitro przez pewien czas jak w aucie. Ta przeciw-piechotna chyba.
  • Lecimy123
    czułość w samolotach macie duża czy jak tam u was jest ? :D
  • gracz01234
    1500
  • SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2017
    Podstawa to dziób w górę lub w dół dodatkowo na spacji. Czułość ustawiam indywidualnie w menu pod samolot.
  • Jarmush
    edytowano styczeń 2017
    Czulosc na maxa, ale to go-wno nie latanie.
    Latalem na joysticku w 1942, to bylo latanie. Teraz mogloby byc podobnie, ale dice nie chce joystickow.
    Jest jakas ruska instrukcja na YT, jak skonfigurowac bez bana, ale ja Ruskom nie ufam i latanie w BF odlozylem na lepsze czasy.
  • radziol1975
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano styczeń 2017
    Ale można grac na joysticku ja gram . Oczywiście był moment ze nie było takiej opcji ale po jesiennej aktualizacji jest taka możliwość
  • oOTomekOo
    18 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja osobiście czułości w grze mam na 20, natomiast DPI 1500 dla piechoty i 3200 w samolocie + parę skrótów na klawiaturze/myszce typu dziób w górę, naprawa, kamera - takie małe rzeczy po przyzwyczajeniu bardzo pomagają. Jednak i tak najlepszy był BF3 gdzie samolotami robiło się co się chciało B)
  • 1cyklop1
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    oczywiście ze da się grac na joysticku i to chyba każdym , kiedyś korzystałem z takiego programu który przypisuje dowolne klawisze klawiatury pod wybrane funkcje dżojstika , i bezwzględny czy gra ma możliwość gry przez dżojstik czy nie to my i tak będziemy przez niego grac bo , podpisuje sie pod klawisze , wiec podziele sie tym dla chetnych ;) program ; http://joytokey.net/en/
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mi się dobrze grało w single samolotem ale w multiplayer nie potrafię tak ustawić jak w single player sterowania :(
  • Jarmush
    edytowano styczeń 2017
    A to bardzo dobra nowina. Ciesze sie niezmiernie. W takim razie sorry DICE :))
    I dziekuje kolegom za rady.
    A przy okazji zapytam czy da sie rowniez w ten sposob latac w czworce?
    Rozumiem, ze ten programik to umozliwia a bez niego da sie ( pod wplywem tych nowin zmotywowalem sie do kupna joy-a)?
    Wiem, ze to nie ten dzial, ale odpowiedni fachowcy sie zebrali w jednym miejscu i jest szansa na kompetentna podpowiedz :)
    Post edited by Jarmush on
  • 1cyklop1
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Jarmush napisał użytkownik: »
    A to bardzo dobra nowina. Ciesze sie niezmiernie. W takim razie sorry DICE :))
    I dziekuje kolegom za rady.
    A przy okazji zapytam czy da sie rowniez w ten sposob latac w czworce?
    Rozumiem, ze ten programik to umozliwia a bez niego da sie ( pod wplywem tych nowin zmotywowalem sie do kupna joy-a)?
    Wiem, ze to nie ten dzial, ale odpowiedni fachowcy sie zebrali w jednym miejscu i jest szansa na kompetentna podpowiedz :)

ten program umorzliwia ci nawet na grach w przeglądarce grac joystickiem , poprostu gra mysli ze ty wciskasz dalej klawisze na klawiaturze , a tak naprawdę program ja imituje i grasz joystickiem , wiec tak w BF4 da sie jak i w innych grach w wszystkich które gra sie klawiatura bądź myszka . ;)
  • padonis
    12 postsPosty: 15Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mam joya z górnej półki i jakoś ta gra go nie widzi, jeśli trzeba używać do tego emulatorów by działał joy to jest to kpina.
    Jeśli ktoś uważa, że tak samo świetnie lata się samolotem myszką i klawiaturą czy też padem, to niech powie czemu w samolotach ich nie ma, tylko drąg, orczyk i wolant.
    W dzisiejszych czasach i czołgi są sterowane joyem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!