DX12-DX11

Traktorek85
16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Ludzie czasem piszą o uruchamianiu gry i zmianie z dx12 na dx11 w jaki sposób się to robi?

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jeśli chodzi o BF1 to w zaawansowanych ustawieniach obrazu a BF4 nie ma DX12 tylko ma Mantle.
  • Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie znam się więc zapytam co znaczy "mantle"?
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2017
    Nowe API dla kart Radeon, taki poprzednik Vulkana.
  • Traktorek85
    Ja mam kartę nvidia, w aplikacjach zainstalowanych mam jakiegoś vulkana, ale w sumie nie ważne dzięki za odp.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!