Szukam ludzi do odblokowania CTE Camo! Tak to możliwe.

SpeedX_ThePlayer
7 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam wszystkich czytających :smiley: Szukam osób chętnych na wspólną grę w CTE w celu odblokowania unikatowego camo :) Zajmie to troszkę czasu ale jest tego warte!

Komentarz

• WalecznyXI
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Ja sie pisze
  • SAT_Legend
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ja też , widze post od 2017 .01 .21 godz. 15 54 dajcie znać kiedy można będzie z wami , iść na ten server . Odblokować też chcem ale nie wiem jaka jest kolejność , a to trzeba w grupie tam grać czt samemu też się da odblokować bo jak sam byłem na tym serverze to mi czasu nie starczyło
    Mój nick w batttlelogu SAT_Korsarz
  • bart_pp82
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Siemka Korsarz.
    dzisiaj udało mi się z jednym załapanym temat zamknąć, mam camo unikatowe, jest myk aby w miare sprawnie ogarnac temat przełączników i nie po krzakach jak kot po śledziach. Jak zainteresowany mogę podpowiedzieć co i jak na mapie non-ranked, bo i tu spokojniej i da się ogarnąć, serwery [tbs]. Mój nick bart_pp82
  • Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Pisze się na odblokowanie tego camo, tylko kiedy i o której godzinie?
  • SpeedX_ThePlayer
    7 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ludzie czy wy tak na serio??? Nie pisałem nic o DICE LA tylko o CTE
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!