Premium

PL_Gummy_Bear
6 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 11 Member
edytowano styczeń 2017
Witam!
Ostatnio kupiłem Battlefield4 na xbox one i premium. Dostałem wszystkie pakiety bojowe premium, nieśmiertelniki, projekt widmo, nawet na battlelogu pokazuje mi status premium i że rozpocząłem gre na dodatkach. Lecz nie mam dodatków, gdy próbuję zainstalować jakiś to muszę za niego płacić... Dlaczego nie mogę zainstalować żadnego z nich?

Komentarz

• SpeedX_ThePlayer
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 10 Member
    Nie wiem jak to jest na XONE lecz gdy ja kupiłem premkę na PS4 to pobrało mi mały plik 1,1mb, który dodał do mojej biblioteki gier wszystkie dodatki... XONE posiada taką bibliotekę??? Jeśli tak to sprawdź.
  • PL_Gummy_Bear
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 11 Member
    Posiadam bibliotekę gier, lecz nigdzie nie mam takiego czegoś. Było to w formie aplikacji, gry czy wolnego pliku?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!