BiGOS - ZMIANA NAZWY! - NOWY POLSKI SERWER na 48 zlokalizowany fizycznie w w-wie ! ZAPRASZAMY !

«1
rzucPALENIE
13 postsPosty: 15Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
edytowano październik 2017
NOWA NAZWA serwera: BiGOS -
najszybszy POLSKI serwer na BF4 !!! najniższe pingi !!! najwięcej fragów !!

Pamiętaj MAŁY PING = WIĘCEJ FRAGÓW !!!

Nie od dziś wiadomo, że z przeciwnikiem, który ma o połowę mniejszy ping niż Ty praktycznie nie masz szans! W rzeczywistości zanim zaczniesz strzelać leżysz na glebie i oglądasz KILLKAMa. Pomóż nam to zmienić!!

DODAJ SERWA DO ULUBIONYCH i podaj namiar znajomym, pomóż go startować a dla aktywnych sloty VIP za free na stałe !

Link do Youtube.com:

Link do serwa:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/c5bf81c8-36e7-4594-ac77-a2e71f7a5f97/
---
ZAPRASZAMY !!!
---

Post edited by rzucPALENIE on

Komentarz

• FluffyWolfiePaw
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Zbanujcie gościa MarioDosick bo hakuje na waszym serwerze. Strasznie dużo głosów potrzeba na votekick
  • Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Gdzie ten wasz serwer znikł?
  • rzucPALENIE
    13 postsPosty: 15Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
  • rzucPALENIE
    Mariodosick zbanowany, tylko on ma około 100 kont, prawdopodobnie to tester multiahcków... dalem mu bana na caly pakiet IP powinno byc ok
  • bassfun
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam. Nie wiem czemu ale posiadam na waszym serwerze BANA. Możecie to koledzy sprawdzić czym się naraziłem?
  • asvel82
    3 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Nie Polecam, Admin upośledzony.
  • ElShotganio
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Mam nadzieję , że ktoś zrobi w końcu z Tobą porządek, za ciągłe spamowanie ścian Plutonów !
  • Rabbitx1986
    Witam, czy mógłbym prosić o odbanowanie mnie, miałem 45-0 na helce, oczywiście shanghai. Tyle razy tu grałem i nigdy nie spotkałem się z tym limitem. Mój nick Rabbitx1986
  • immerwiedergern
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Yes please unban my friend rabbit!
  • Peciukas6
    Why you guys banned me? can you pls unban:)
  • DemiunN
    Mogę prosić o odbanowanie IP, nigdy nie grałem u was na serwerze, a jednak mam bana.
  • Zolw22PL
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Witam serdecznie. Serwer miał być na 64 nie 48 ? :D A od dłuższego czasu jest 48 graczy max :D pozdrawiam
  • Blo0odyV8
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    admin ma problem z ludźmi grającymi lepiej od niego więc jedyna kara to BAN, fajny serwer ale zróbcie coś z tym bo wielu już dostało za staty
  • Horacy997
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Elo chciałem wejść na wasz server i zostaje zatrzymany przez punkbuster :neutral: i gram na innych i nigdzie czegoś takiego nie spotkałem ;P czyja to jest wina ? i czy da się coś z tym zrobić ?
  • SAKIN139
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    hej !! chciałem wejść na wasz serwer ale mam zablokowane IP.... nie wiem dlaczego...
    proszę o pomoc i naprawienie .
    Sakin139
  • MasaNiewzruszona
    Horacy997 napisał użytkownik: »
    Elo chciałem wejść na wasz server i zostaje zatrzymany przez punkbuster :neutral: i gram na innych i nigdzie czegoś takiego nie spotkałem ;P czyja to jest wina ? i czy da się coś z tym zrobić ?

Witam, mam ten sam problem. Jeszcze kilka dni temu grałem u was bez żadnych problemów. Aktualnie punkbuster mnie wywala z niewiadomego powodu podczas wchodzenia na serwer. Problem nie występuje na innych serwerach. Punkbuster ponownie zainstalowany, w usługach uruchomiony, oczywiście świeża wersja punkbustera. Nie wiem o co chodzi. Mógłby ktoś to sprawdzić lub podać jakiś punkt zaczepienia z czym ten problem się wiąże? Oczywiście firewall również off. Pozdrawiam
  • Irecheck
    6 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Niestety przerabiałem wszystkie serwery dostępne w pl które pracują na sieci atman, niestety jest lipa z stabilnością. Pingi spoko lecz i tak jest lag.
  • rzucPALENIE
    asvel82 napisał użytkownik: »
    Nie Polecam, Admin upośledzony.
    Asvel, kupić ci papier toaletowy? a może myjkę ciśnieniową jak papierem nie da rady?

• rzucPALENIE
    MasaNiewzruszona napisał użytkownik: »
    Horacy997 napisał użytkownik: »

Witam, mam ten sam problem. Jeszcze kilka dni temu grałem u was bez żadnych problemów. Aktualnie punkbuster mnie wywala.......

Zainstaluj PB od nowa : http://www.evenbalance.com/pbsetup.php
  • rzucPALENIE
    UWAGA rzadko tu bywam, jak coś pisać na ścianie plutonu BiGOS, odrazu zaznaczam, że ban za czity nie będzie zdejmowany, w innych przypadkach przemyślimy...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!