Po okresie dobrej gry przyszła słaba forma :( Też tak macie?

WhiteWolf_polska
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 8 Member
Witam.

Czy wam też się zdarzyło się że po okresie dobrej gry nadszedł czas na tzw lamienie, brak formy. Od kilku dni nic mi kompletnie nie idzie, zabijają mnie non-stop, respi mnie w środku akcji jak na złość, jak gdzieś biegne to obok zawsze 2 czołgi lub samolot, jak do kogoś strzelam zabieram mu po 90HP. Przedtem K/D ok 2.0. Teraz spadlo do 1.64.

Nie zrozumcie mnie źle, !!!Nie mam na celu sie wypłakać tylko spytać sie was czy też to dotyczy innych graczy!!!

Dzięki za odpowiedzi.

Komentarz

• Traktorek85
    16 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 20 Member
    Moja rada to zrób sobie przerwę od BFa, zagraj w jakąś inną grę. Jak słabo mi idzie to na siłę nie gram. Czasem mam tak, że zaczynam rundę np. 0-8, wtedy się mobilizuję, obieram odpowiednią taktykę i kończę rundę z wynikiem np. 30-15 różnie to bywa, z drugiej strony w BF1 twórcy postawili nie na wynik k/d (to nie CS), tylko na wykonywanie konkretnego celu w zależności od trybu gry, za to dostaje się najwięcej pktów ;D
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    @SAT_Actrosek
    A od kiedy w CSie chodzi o K/D?? :D :D :D

Spadki formy to całkiem normalna rzecz, tak jest ze wszystkim. Czy to w e-sporcie, czy w sporcie. To jak Ci idzie w grze jest wypadkową wielu zewnętrznych czynników - czy się dobrze wyspałeś, czy Cię ktoś wkurzył, czy nie jesteś głodny, może brakuje Ci magnezu, czy wręcz przeciwnie może jesteś aż za bardzo napalony na granie. Jak grasz dla zabawy to trzeba to po prostu olać i przeczekać - albo grę na kilka dni odpuścić albo dalej grać, bo skoro to zabawa to jakie ma znaczenie czy idzie czy nie. Jak nie dopuszczasz do siebie myśli, że może Ci coś nie iść to trzeba potrenować i wyeliminować przyczynę.
    @AgentBartezz No może nie do konca się dobrze wyraziłem :)
  • VXBronsonXV
    241 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 272 Member
    u mnie pierwsza runda to zawsze baty.biorę to jako rozgrzewkę-wstrzeliwuję się,przypominam odrzut,mapę.co do nastroju to jak napisał bartezz to też jest ważny jak nie będziesz skupiony na grze to nie wyjdzie.
  • adi0PL
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Swojego czasu zagrywałem się półprofesjonalnie w CS 1.6 i jeżeli chodzi o wrażenie "spadku formy i gorszej gry" to kilka dni przerwy pomagają. Również gorąco polecam od czasu do czasu wyspać się do bólu. Problem "niedoładowanych baterii" narasta przez długi okres i wystarczy, że codziennie przez dłuższy okres ciągle nie dosypiasz odpowiednio dobrze, a po dłuższej takiej egzystencji normalnym jest, że Nasza gra zaczyna wyglądać po prostu coraz gorzej
  • MarkoKKS
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    Polecam przerwę. Nie grałem przez 3tyg wczoraj wracam i staty 40:5, 33;2 i 26:5 i jeszcze parę takich statów. Więc skill wróci po graj inną gierkę
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Czasem jest to zmęczenie, a czasem jest to aktualizacja lub jakiś błąd jak np z netcodem ostatnio.
    Aktualizacja = zmiana czasem na lepsze a czasem na gorsze
    a swoją drogą przerwa czasem się przydaje
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!