[BF3] Moja kolekcja banów

hahahated
15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member

(Z powodu zamknięcia starego forum oraz żądzy zdobycia fejmu postanowiłem przenieść tutaj swój wątek)

Drodzy gracze,

W latach młodzieńczych pewnie wielu z was zajmowało się kolekcjonowaniem różnej maści przedmiotów, czerpiąc z tego masę frajdy. W moim przypadku były to karty - nie ważne jakiego typu, wszystkie wzbudzały moje pożądanie. Z czasem porzuciłem swoje hobby, do czasu wydania Battlefielda 3, kiedy kolekcjonerstwo znów stało się częścią mojego życia. Jednak tym razem obiektem mojego zainteresowania stały się bany oraz w mniejszym stopniu kicki od adminów stosujących bezwzględną tyranię na swoich serwerach. Bardzo szybko musiałem porzucić pomysł zbierania screenshotów z czatu przedstawiających tzw. "ból ☹☹☹☹" równie tępych graczy ze względu na zbyt dużą ilość takowych wypowiedzi. Dziś postanowiłem pochwalić się swoją kolekcją uznając, że jest ona wystarczająco pokaźna i podobnych nie ma zbyt wiele (a może jest ona jedyna w swoim rodzaju?). Zrobiłem małe resume, dodałem przybliżoną liczbę banów, których nie ma w kolekcji (wiele z nich nie miało np. wpisanych powodów) i śmiało mogę stwierdzić, że jest ich ok. 100 (oczywiście nie liczyłem kicków). Oto moje skarby:

http://imgur.com/rNkEljc
http://imgur.com/VEgJMQg
http://imgur.com/YCRXO7h

Kolekcja nie jest aktualizowana na bieżąco, od czasu utworzenia pierwotnego wątku (14 maja) zdołałem zdobyć 10 kolejnych banów.

Ja spełniam marzenia, a wy co, cebulaki? XD

Komentarz

• DSStrielokPL
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member

Toż to śmiech na sali jest żeby kickować za k/d ratio. Takich cyrków nie spotkałem nawet w innej popularnej grze z "Counter" w nazwie.

• hahahated
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member

Reszta też jest śmiechu warta :D Tylko w tym cyrku prawdziwe show robią admini i część graczy. Najwidoczniej nikt ich nie wytresował jak należy.

• DEI_ETE-13-
    116 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 128 Member

@hated_eeL powiedział(a):
    Reszta też jest śmiechu warta :D Tylko w tym cyrku prawdziwe show robią admini i część graczy. Najwidoczniej nikt ich nie wytresował jak należy.

Zawsze można założyć własny serwer, wypromować, zebrać na nim "swoich" graczy dzięki czemu będziecie czuli się bezpieczni :) Ciężko rozgraniczyć czy wysokie KD nie jest wynikiem oszustwa Poblem by znikł implementując dla adminów możliwość "wcielenia" się w postać konkretnego gracza i podejrzenia jak gra i czego używa...

"Oto macie początek nowego! A każdy początek jest związany z końcem czegoś innego! Hans Helmut Kirst"

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member

@SzeryfStrielok powiedział(a):
    Toż to śmiech na sali jest żeby kickować za k/d ratio. Takich cyrków nie spotkałem nawet w innej popularnej grze z "Counter" w nazwie.

Za K/D to jeszcze nic ale wywalanie za wysoki "quit ratio" to już szczyt idiotyzmu.

• DarthSacul
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 13 Member

@ChaosIsMyMaster powiedział(a):
    Za K/D to jeszcze nic ale wywalanie za wysoki "quit ratio" to już szczyt idiotyzmu.

Tak sądzisz. Ten co ma quit ok 40% - jest przykładem GTFO or GTFO. Jak ktoś włazi, jest fajnie, to gra. Jest niefajnie - to wyłazi zaburza rozgrywkę. Bo 5 takich po stronie przegrywających = autobalans, przerzuca ze zwycięskiego teamu do looserów, kolejne quity i się sypie.

A tak taki nie zajmuje miejsca.

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member

Jak ktoś wyłazi przez balans bo trafił do przegrywających jest cieńkim bolkiem i tyle. Pipki się wnerwiają bo im nic nie warta statystyka spada.

• DarthSacul
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 13 Member

Ale te bolki rozwalają grę.

Mania k/d.

• hahahated

@CrazyAndMad powiedział(a):
    takie postacie jak nqqbix cz katal (POZDRO DLA KUMATYCH z forum bf3) również miały swoje kolekcje ssów jak ich to cisnęły maćki czy seby xD

PRZYPADEG?

• oMaczOS
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 7 Member

Widzę ze na pc każdy lepszy gracz jest nazywany od haksów, dobrze ze gram na konsoli choć i tu mój znajmy który miał k\d 9.11, przodował w wszystkich statystykach został zbanowany na konsoli przez uwaga EA czy tam DICE, i w ogóle nie może wejść w mp. tylko jakim cudem on mógł mieć haksy według nich na konsoli xo ? Po prostu zal ludzie którzy go zgłaszali że haksuje bo osiągał niebotyczne wyniki rzędu 100+ do 0 a EA nawet nie sprawdzało tylko sypało banem na grę, to jest zal.

• ChaosIsMyMaster
    edytowano lipiec 2016

Na konsole też są dostępne wspomagacze.Bynajmniej nie twierdze że twój znajomy ich używał. Jednak to troche dziwne bo EA banuje tylko przez Fairfight a tego nie ma na konsolach.

• Leofrick99
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3 Posty: 3 Member

Kickowanie/banowanie niewygodnych graczy to norma w grach multiplayer, a kiedy grałem w BF4 to osobiście doświadczyłem obecności trzech cheaterów na jednym serwerze (zabijanie przez dach, drzwi windy, ściany), którzy grali tak całe dnie bez choćby cienia jakiegokolwiek ukarania. Niestety, drodzy gracze, nastały czasy, kiedy dobry gracz jest wyrzucany, a prawdziwy oszust jest bezkarny.

• 64536435634215
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4 Posty: 4 Member

to jeszcze nic ale na niemieckich dostaję : " sorry you from poland"

• ChaosIsMyMaster
    edytowano lipiec 2016

@II_UunicoRnSuck_ powiedział(a):
    to jeszcze nic ale na niemieckich dostaję : " sorry you from poland"

Nic nadzwyczajnego, niektórzy właściciele serwa pozwalają grać tylko graczom z określonego regionu by maksymalnie obniżyć ping. Mnie np. wykopali raz ze szwedzkiego serwera z dopiskiem "players from Poland are not allowed, play in your region"

• 1337443
    20 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 25 Member
    null
    Coś w stylu "graj na polskich, bo jesteś za dobry" :P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!