Chętni do multi na ps4

13

Komentarz

• Jancio88
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    Witam, klan [MrQ] Moriquendi rekrutuje sympatycznych graczy (+18 lat) z poczuciem humoru do multi Battlefield 1 (PS4) .Wymagany jest headset oraz częste granie, nie jest wymagany jakiś ponad przeciętny skill choć mile widziany. Gwarantujemy poczucie humoru, żadnych spin dotyczących poziomu prezentowanego przez gracza, wychodzimy z założenia że to tylko gierka i traktujemy to jako swego rodzaju relaks. Nicki PSN osób które rekrutują do klanu to : pablo700, ZenekOi_PL oraz ziemjewicz. Zapisać się do klanu można również bezpośrednio na fanpage klanu (Facebook) Klan Moriquendi
  • LosiekNce
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    PSN: LosiekNce
  • CzapelK
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam,

Z chęcią spotkam się z Wami na polu walki.
    Mój PSN : czaczapel

Pozdrawiam

• Messjah
    5 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    psn : Messjah
  • Operator_Sieci
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Głównie Dominacje nick: Operatoor_Sieci
  • m__a__r__ian84t
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2016
    tee operatoor, masz ustawienia skopane i nie mozna Ciebie zapraszac
  • pkmyslo_PL
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    pkmyslo zapraszam ;)
  • panjarop
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Siema
    mój psn: panjarop
    bycie samotnym wilkiem na polu walki już mi się znudziło. Gram głównie operacje. Dostęp do mikro obowiązkowy! :)

Pozdro 600
  • victory3002
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Ja bym chętnie pograł mój nick to victory3002
  • xboxrrod360
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Też chętnie pogram, psn: Adi1725
  • tom-k7575_
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam. Psn tom-k75_ Bardzo chętnie pobiegam z wesołą ekipą. Pozdrawiam.
  • marcin94rr
    11 postsPosty: 14Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Marcin 32L

Z chęcią spotkam się z Wami na polu walki.
    Mój PSN : olinek94r
  • Grigo006
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam.
    Chętnie z Wami zagram.
    PSN: Grigo006
  • badaj-pl
    25 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam, zaczynam przygodę z ps4 i bf1 (11 lvl), gram od. 21-22, ogarniam platformę i grę, głownie TDM, SZ i P, jakby coś czekam na zap. Mam headseta, ale za ściana rodzina wiec cichy jestem. :smile:

PSN: Twardy__Stolec 2x dolny_

Pozdrawiam.
  • Kubaaa1809
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    ja również się dołączam, w kupie raźniej PSN Kubaa1809
  • skunaj92
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    interesX jezeli chcialby ktos pograc ;)
  • shutak47
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Gram czesto i dosc ogarniam psn-domino10363
  • A-R-E-K_86_POL
    14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Serwer ADHD zapraszamy do wspólnej gry - ustawienia w miarę możliwości HC jak w BF4.

Rozkręćmy w końcu tą grę ze zj.banym balansem! Może w końcu ktoś kto za ten nie wypał wziął kasę weźmie się za łatanie tego bękarta!

Gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem serwera (wyszukiwarka serwerów niestety również jest zj.ebana) zapraszam do znajomych to wyślę zapro.

Potrzebujemy aż 20!!! graczy, żeby bękart wystartował bo ktoś z twórców miał zły dzień kiedy to wymyślał...

Normalnie olałbym tą grę, ale niestety zapłaciliśmy za serwer (po grzyba braliśmy cały rok, co nas podkusiło) i nikt nam tej kasy już nie zwróci, a więc próbujemy...
  • VireEek
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam,

Chętnie z kimś pogram bo samemu to już lekko gra zaczyna się nudzić

PSN: ViReEeK
  • wegeta5
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam, mam sprawę
    Od 3 dni uświadczam dziwnej sytuacji, mianowicie: po włączeniu konsoli i gry bf1 tryb celowania jest ok ale po ok 1-2 godziny dzieją się jakieś dziwne rzeczy. Celując w przeciwnika krzyżyk celownika mam obok postaci a w momencie strzelania trafiam delikwenta mając krzyżyk cały czas obok postaci ( gram z pomocą celowania i opisuję celowanie i strzelanie do celu nieruchomego ) to samo dzieje się z rozstawieniem trójnoga- broń jakoś dziwnie celuje w górę strzelając prosto. Poziom mojego wkurwu osiąga zenit tym bardziej że wcześniej nic takiego się nie działo i wszystko działało ok. Grę mam w wersji pobranej z ps store i zastanawiam się czy to może coś z dyskiem czy jaki inny ☹☹☹☹ . POMOCY LUDZIE BO ☹☹☹☹ TĄ GRĘ KTÓREGOŚ RAZU.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!